Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom állandóan visszautasít?

Figyelt kérdés
Mindig húzza a száját, ha a szexre kerülne a sor, állandóan fáradt, vagy miután ő elélvezett befordul a fal felé, és nem érdekli az, hogy velem mi a helyzet. Kérdeztem tőle, hogy ennyire rossz-e velem, vagy szimplán nem vagyok számára vonzó, de mindig az volt a válasz, hogy ő csak fáradt. Én ezt nem nagyon hiszem el, mert előttem minden lányt megdugott akire csak lehetőség volt. 18 éves, és majdnem egy éve vagyunk együtt. Mi lehet a baja? Változhat egy ilyen ember? Már teljesen magam alatt vagyok. Azon is gondolkozok, hogy befejezem az egészet, mert már belefáradtam a folyamatos visszautasításba. Olyan megalázó ez az egész. Úgy érzem, hogy csődöt mondok mint nő. Pedig én igyekszek. Mi a megoldás?
2011. márc. 17. 12:31
1 2
 1/15 anonim válasza:
szeintem is megalazo helyzet. egesz egyszeruen bunko a pasi hogy ilyet megenged maganak. egy nonek kell a kenyesztetes es ha ezt nem tudja hagy el a fenebe.
2011. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha 40 éves házasok lennétek akkor nem csodálkoznék.

A szex maga a szerelem,éhség a húsra.Úgy tűnik nem vagy eléggé vonzó táplálék a számára.Keress mást (ha találsz).

2011. márc. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

A férjemmel nekünk is volt egy ilyen párkapcsolati krízisünk két év után. Bevetettem egy kis női praktikát, és szemétkedést.

Mutasd meg, miről marad le!

Tessék szépen megmutatni mid van!

Fazonigazítás, új frizura, smink, vidámság. Egy-két visszautasítás "fáradt vagyok" címszóval. Tessék elérni, hogy follyon utánad a...nyála!

2011. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Jahm, majdnem elfelejtettem: legyél titokzatos! Ne úgy, hogy azt higgye, van valaki más.
2011. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Már mindent bevetettem. De őt nem érdekli. Akkor hajlandó szexelni, ha nagy ritkán igénye van rá. Leszarja mibe vagyok, mindig más smink van rajtam, a hajamat is úgy hordom ahogy neki tetszik, de nem kelti fel az érdeklődését. És az a legrosszabb, hogy amúgy szeretem, de tudom, hogy egy hétbe se tellene és találnék mást. Nem tudom eldönteni, hogy otthagyjam-e vagy folytassam a nyugdíjas kapcsolatomat.
2011. márc. 17. 12:57
 6/15 anonim ***** válasza:

mi 2éve vagyunk együtt..ugyanez a helyzet, csak ő 20éves... hát..többször volt emiatt szakítás...dehát ha szeretem, nemtok mit tenni, el kell viselnem, h szex az sosem jó, vagy nincs.. mert am ha szexelünk is, akk az nem jó,mert elvárja h én irányítsakl,mikor én vagyok a lány..én vele vesztettem el, neki meg már volt előttem nője, akkor csak neki van több tapasztalata. mégis elvárja ugye, hogy én találjam ki a dolgokat. túl kényelmes. és ezek szerint hazudik mikor azt mondja h milyen szép vagyok. hát h higyjem el neki?:D azt tudom h én elégedetlen vagyok magammal, emiatt lehet h a kisugárzásom nem vmi szexi..dehát hány elégedetlen lány van..mégis van szexuális életük..


nah hámozd ki, eléggé nem tagoltan írtam.


L

2011. márc. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nem veled van a baj! Egyszerűen a barátod nem érdemel meg téged! Ne erőlködj és ne alázd magad tovább. Biztosan megtalálod majd azt a személyt akit megérdemelsz és úgy bánik majd veled mint egy nővel kell.
2011. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megoldás: beszél vele őszintén mond el neki mit érzel mi bánt és hogy változtatnia kéne a szexuális életeteken.Ha egy kis idő múlva nem javul a helyzet szakíts vele,ne pazarold az idődet egy ilyenre.
2011. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Már hányszor mondtam neki.. Mindig az volt a válasz, hogy ő fáradt, és újra kell (ha ne adj isten szexelünk) töltődnie. Nos neki 6órányi intenzív alvás és fekvés sem elég ahhoz, hogy kipihenje a számítógépezés és a semmittevés fáradalmait és végre az én igényeimmel is foglalkozzon. Már sokszor kértem, hogy változzon, de nem érti meg. Szeretem, de így olyan a kapcsolatunk mint a barátoké.
2011. márc. 17. 15:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Tedd féltékennyé:>
2011. márc. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!