Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem tapasztalt gondban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bov kérdése:

Soha nem tapasztalt gondban vagyok, minden megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, mindig casanova hírében jártam, úgy tudtam bánni a nőkkel mint egy idomár... Tudtam minden gyengét, előre tudtam mindenre a várható reakciót, sosem volt elég 1 nő, mikor szerelmesnek hittem magam sem tudtam leállni, a hódítással..

Most van egy lány, aki megtört... már december óta próbálunk összekerülni, de nem lehet, mert még tart az újtól egy mély csalódás miatt, első nagy szerelem volt nála, én megértem és elfogadtam h idő kell... Mivel tudom mi a helyzete, így nekem is idő kell h úgy tudjak vele lenni h bennem se legyenek kételyek.. De nem bírunk egymás nélkül lenni... Legutóbb csak azért fájdalmas sírásban tört ki, mert nem hagytam h csókoljon, nincs értelme ebben a semmilyen állapotban... De énis égtem a csókért... Mikor megcsókoltam üres volt, érzéketlen a csókom, mert kénytelen voltam nem engedni az érzéseknek.

Ezért volt a fájdalmas sírás, mert úgyérezte elveszít, és fontos vagyok neki, ahogy ő is az nekem...

Majd olyan vágy tört ki mindkettőnkből ami még eddig nem is volt jelen.... Minél tovább kínozzuk magunk annál erősebb a vágy, de nem lehetünk együtt.. még nem!

holnap találkoznom kellene egy másik lánnyal, ez csak baráti találka, nem randi tök jelentéktelen... de nem tudok elmenni, mert nem bírok más lányra nézni sem.. fáj ha nem vele vagyok... érzem h érzi ha más van a közelemben... Egyszer mikor reménytelennek láttuk a dolgot, találkoztam vkivel, de rá sem bírtam nézni folyton eza lány járt az eszemben, néma voltam pedig soha nem áll be a szám.. süteményt ettem de, méregnek tűnt... arra gondoltam mennyire finomabb édesebb az ő csókja... :'(

De ő megkért h ne foglalkozzak azzal neki mennyire rosz, ne zárjam el magam más lányoktól, mert nem akarja h miatta nekem is rosz legyen... De nem bírok... Mikor csak egy gyermekkori barátommal találkozom is fáj neki h lány van a közelemben.. Ha az ő nővérére nézek már fél h elveszít...

Megígértem a holnapi talit a másik lánynak, de nem tudok elmenni, nem érezném jól magam, szenvednék.... nem tudok elmenni.. Mit mondjak neki miért nem megyek el? És mit tegyek, zárjam magam a szobámba míg elnem jön a mi időnk? Még eggyütt sem vagyunk de ránézni sem bírok másra... Tudom h ezt a másik lányt megbántom igy is ugy is, mert ez csak baráti találkozó lenne, de nem tudok elmenni..

Félek h elveszítem, még nincs is velem, és mégis.. soha nem éreztem ezt... Mi ez? Mit tehetnék? Mit mondjak a talira?


2011. márc. 17. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
namost. sztem azt a baráti találkozót téll mondd le mert még ha el is mennél látszana rajtad h lelkiekben nem ott vagy. mondd meg a lánynak h ez most nem miatta, de most nem tudsz menni, bonyolult. a másik dolog az nehezebb... de most annak a lánynak idő kell, közben meg mégsem bírjátok ki egymás nélkül. és gondolom csak a lányon múlik h ő mikor enged közel magához. mondd ha félreértettem vmit.. de ha így van akkor meg vele kell erről beszélgetned h akk most igazából ki mit akar...
2011. márc. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hidd el, ha nem akarná legalább annyira mint én akkor tovább állnék... Már megfogadtam magamnak h nem lesz ebből több, ezt mások is tudják, de nem bírom látni hogy szenved nélkülem, mert jobban fáj látni szenvedni mint bármi a világon... És most ha azt mondom a talira h miata nem mehetek, mert a szívem nem enged... akkor megint csak a fejmosást kapom h ezt már lezártam 2x is.. ennyire nem lehetek ambíciózatlan.. De mi van ha az ambícióm az h őt boldoggá tegyem? Ha nem szeretne.. ha nem fájna neki az h nem vagyok.. akkor könnyebb lenne, ha azt mondaná h nem szeret, h nem kellek... De azt is sírva mondja h bármennyire szeretné most még nem megy..

Hazudjak vmi mást a talira? Vagy legyek őszinte, mégha minden szavahihetőségem elvesztem is? Hisz 2x mondtam határozottan h vége és nem lesz vele tovább.. de nem megy.. :/

2011. márc. 17. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:

nemtom milyen közeli viszonyban vagy a barát-lánnyal. mert ha közel vagytok, akk meg kell értenie ezt a problémádat. lehet h ő is tudna segíteni, ha elmondanád nem?

a másik lányon meg akk csak az idő tud segíteni. egyébként ez már régóta megy így? és az a baj h nem tud még annyira bízni a másik srác után? vagy nemtudom... mert akk tehetnél olyan apró dolgokat ami jelzi h te más vagy és bízhat benned.

2011. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez a másik lány igazán még nem is ismer, de régóta beszélgetek vele neten. És eddig is hülyének nézett h már 3x neki ugrottunk a dolognak a lánnyal és 3-dszor sem lett több.. am Decemberben kezdődött ezaz egész huza vona. de januárban megpróbálta újra az exével, tudtam h csak rosszabb lesz, de mikor elküldte a srácot, mert rájött hiába reménykedett akkor is mellette álltam, alapból úgy kerültem közel hozzá h támogattam ebben a sérelmében először is.. És mindent elfogok követni h benem bízni tudjon... és tudom azt h rosz voltam eddig, több kapcsolatomban hibáztam, de így még soha nem voltam, hogy másra nézni sem bírok..... Ő az aki engem ebből az állapotomból, kiszakíthat.. ahogy neki is én vagyok az aki kitépheti abból a bizonytalan és sértett lelki állapotból..

Egyszerűen szükségünk van egymásra!

2011. márc. 17. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:
hitesd el vele h tényleg nem tudtok egymás nélkül meglenni. és sztem össze fog jönni ha téll mindketten ennyire akarjátok. a másik lánynak meg úgyse lehet esélye, ha barát csak meg szurkol neked akk is meg kell értenie h ez most fontos. sajnos csak ennyit tudok mondani, remélem azért segítettem vmit és azért majd kíváncsi lennék a fejleményekre is :D
2011. márc. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Annyira zavart a lány hogy félelmetes, de azért Te is odatetted magad ahogy olvasom.

Azt nem értem teljesen, hogy miért nem engeditek egymást magatokhoz közel?! Sokkal jobb lenne sztem a lánynak is hogy érezné a törődésed és hogy mellette állsz.

2011. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!