Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megváltozott magzati mozgás...

Megváltozott magzati mozgás mire utalhat 39+4 hetesen? Bajt jelenthet? Tapasztalt valaki ilyet?

Figyelt kérdés
Este rémülten ültem, mert 1 órán át úgy mozgott a baba, mint előtte soha. Nem a kezét lábát dogdosta ki, hanam az egész kis testével feszengett, tekergett, mintha valami baja lenne. Soha ilyen mozgást nem végzett eddig, sőt már alig mocorgott, ami a szülés közeledtével normális. Nem lehet, hogy baja van? Egész éjjel ezen izgultam, mert azóta csak alig mocorog. Minden szörnyűség eszembe jutott már.
2009. márc. 7. 09:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanígy mozgott egyik este, az egész hasam hullámzott, rémisztő volt, másnap délután megindult a szülés.Két nappal a kiírás előtt előbújt.:)Mint az én példám is mutatja, nem igaz, hogy születés előtt belassulnak.
2009. márc. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, hogy hátha csak fészkelődik lefelé, mert csütörtökön azt mondta a dokim, hogy még nagyon fönt van és tegnap délután éreztem először hogy fáj a szemérem csontom és nagyon szúr a hasam alul, aztán este jött ez a ficánkolás és utána, meg azóta is semmi. Egész éjjel ezen idegeskedtem és már a legrosszabbra is gondoltam. De most néha mozdul egyet-egyet. Hátha csak készülődik kifelé, végül is kedd nincs messze.
2009. márc. 7. 09:44
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem behelyezkedett,nekem is szülés előtti nap ezt csinálta...pakkod remélem összepakolva!:-))
2009. márc. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Össze már régen mindent elkészítettem. Jó lenne ha megszületne, mert a páromnak el kell mennie 1 napra és az pont keddre esik. Bele is halok ha pont aznap kell szülnöm egyedül és nem látja a babát csak később. Hétfő éjjel menne és kedd délután érne haza. Mondjuk ennyi idő alatt már a hosszabb szülések is véget szoktak érni. Csak nem lehetek ilyen peches, de emiatt is ideges vagyok, meg a párom is, hogy mi lesz velem egyedül.
2009. márc. 7. 09:56
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor tessék elmenni egy nagy sétára ma a pároddal,barátnőddel...állítólag beinditja a szülést:-))) szurkolok h hamar meglegyen..meg ha már ugy tudsz menni mint a kacsa,nem tudsz rendesen leülni,akkor bizza tényleg behelyezkedett:-))
2009. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na pont úgy megyek mint a kacsa, döcögök jobbra-balra. Én is mennék sétálni, de nagyon rossz az idő. Esik az eső, fúj a szél, esti sötétség van, még a közvilágítás is felkapcsolódott és egyedül nem merek elindulni a párom meg dolgozik. Pedig annyira bennem van a mehetnék, gondolom ez sem véletlen.
2009. márc. 7. 10:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia,én is ennyi diös kiamama vagyok!Jelenleg azzal szenvedek,hogy fáj,fáj,nagyon fáj.10 percenként,de úgyérzem,egyre erösebb.A babámat mamégszinte nem is éreztem,igaz nemrégen ébredtem,mert nagyon rossz éjszakám volt.Ha nem tudsz kimenni,akkor szerintem sétálgass a házban/lakásban,fel-le,talán az is segít!Ja és légy optimista!

Kívánom,hogy kedd elött szülj és természetesen könnyü legyen!

2009. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi,idöset akartam írni.
2009. márc. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
11.24-es mérd a fájások közti időt és a fájás hosszát,lehet nálad baba lesz még ma,front kihozza:-))
2009. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon írígykedek arra a kismamára akinek már fájásai vannak. Én "sajnos" teljesen jól vagyok. Ebből ma nem lesz baba nekem.

A kismamának könnyű, gyors szülést!

2009. márc. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!