Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl romantikus? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl romantikus? Miért nem becsülik? : /

Figyelt kérdés
Az egyik barátomról van szó (most 25 éves). Volt rövidebb-hosszabb párkapcsolata, de eddig minden barátnője elhagyta. Nem értem miért, hisz amit várhat, amit kívánhat egy nő egy férfitől, azt mind megkapta tőle! Kérdeztem vajon miért van ez, azt válaszolta ő se érti.. :S Szerintetek mi lehet az oka? Miért nem becsülik? Miért az kell a csajok, aki lesz@rja őket?? :/
2011. márc. 16. 19:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem is szabad feladni!!
2011. márc. 16. 20:06
 12/17 anonim ***** válasza:
Talán nem a megfelelő lányok közül választ párt.
2011. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Legalább megmarad neked:> A romantikus gesztusok, ha bármilyen helyzetben bárkire túl sokat pazarol az ember, előbb-utóbb minden értéküket elvesztik. Ha mindenkit nagy Ő-nek hisz, a nagy Ő-szerepnek sem lesz jelentése.
2011. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igazad van, de csak barátok vagyunk. köszi a válaszokat!
2011. márc. 17. 15:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Férfi és nő közt nincs barátság!
2011. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
szerintem ez tapasztalat kérdése.. ki mit tapasztalt élete során ezen a téren. úgyhogy szerintem nagyon is van :D
2011. márc. 18. 15:05
 17/17 anonim ***** válasza:

Legalább is a nők elhiszik hogy van!

XD

2011. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!