Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl romantikus? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl romantikus? Miért nem becsülik? : /

Figyelt kérdés
Az egyik barátomról van szó (most 25 éves). Volt rövidebb-hosszabb párkapcsolata, de eddig minden barátnője elhagyta. Nem értem miért, hisz amit várhat, amit kívánhat egy nő egy férfitől, azt mind megkapta tőle! Kérdeztem vajon miért van ez, azt válaszolta ő se érti.. :S Szerintetek mi lehet az oka? Miért nem becsülik? Miért az kell a csajok, aki lesz@rja őket?? :/
2011. márc. 16. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nézd,én is romantikus alkat vagyok alapjába véve,de a nőknek egy férfi kell,aki uralja irányítja őket,persze vannak itt is kivételek.
2011. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszi! az tény, hogy nem elég akaratos. :/
2011. márc. 16. 19:50
 3/17 anonim ***** válasza:
Aurea mediocritas.
2011. márc. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
arany középút:)hát igen
2011. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy nő vagy vagy pasi? igazából bármelyik, külső szemmel ezt nem lehet megítélni, lehet, hogy amit te látsz benne, azt a lányok nem, vagy mást keresnek... az, hogy egypár lánnyal nem jött össze, nem azt jelenti, hogy ennyi, passz, fel kell adni. de mindenkinek megvan az élete párja, várjon türelemmel,a romantika azért erény :)
2011. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nos az illető nemtud tovább lépni!

Egy férfi tovább lép még akkor is ha legbelül nem!

Én is szeretek romantikázni meg minden , de ezt nem minden nő hozza ki belőlem!

Még valami !

Ha egy nő könnyen adja magát Nekem , az másnak is könnyen fogja odaadni magát utánam vagy amikor Velem van!

És amúgy sem szeretjük azokat a nőket akiket könnyen megkapunk!Mi igényeljük a vadászatot!!!

Üdv!

2011. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
lány vagyok. lehet hogy igazad van, de ő teljesen másképp gondolja..túlságosan művész lélek :)
2011. márc. 16. 19:58
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm, ő mindenkit élete szerelmének fog fel. ez is lehet a baj
2011. márc. 16. 19:59
 9/17 anonim ***** válasza:

Van Nekem is ilyen haverom!

Válogatós de akibe beleszeret abba könnyen bele szeret és sokáig szereti!

Talán lehet hogy villantanod kéne neki!Vagy foglalkozz többet vele!Vagy egy óvatlan pillanatban fogd meg a szerszámát!

Üdv!

2011. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

egyébként sajnos magamra ismerek ,hamar szerelmes tudok lenni,és sokat szenvedtem már emiatt,de nem adom fel:)

21f

2011. márc. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!