Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék még talán utoljára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még talán utoljára?

Figyelt kérdés
Több mint 2 év után a párom szakitott velem, mert azt mondta elege van abból hogy mindig csak az ígéretek mennek hogy jobb lesz a kapcsolatunk holott rövid idő után mindig ugyanoda lyukadunk ki és balhézunk. viszont tisztában vagyok vele hogy szeret és fontos vagyok neki még így is. szeretném nagyon visszakapni és bebizonyítani neki hogy igenis vannak céljaim az életben és komolyan gondolom vele a kapcsolatot.
2011. márc. 16. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Hagyd békén.

Én sem szeretném a párod helyében folytatni, lépjetek új útra mind a ketten és kezdjetek egy új fejezetet az életetekben.

2011. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szakítás után nem feltétlenül utálják meg egymást az emberek. Egy kis szeretet mindig ott lappang az iránt, akit egykor szerettél! Te még most is szereted, de ő hozott egy döntést: nem akarja folytatni! Törődj bele és ne okozz neki kellemetlenséget!
2011. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem sok mindent. Újabb ígéret lenne, és ebbe fáradt bele.


Max egy utolsó üzenet, hogy szereted, és bánod, de békén hagyod, ha neki így jó.

2011. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sokszor volt már ilyen hogy "végleges"
2011. márc. 16. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!