Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánnyal 2.5 évig jártam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal 2.5 évig jártam és még mindig nagyon szeretem! Szerelmes vagyok belé! 6 hónapig külön voltunk, de még mindig szeretem és szeretnék vele kibékülni, de erre kevés esélyt látok sajnos! Igazából véleményt szeretnék az ügyben!?

Figyelt kérdés
Azóta megismert egy másik fiút is és mikor én ismét feltüntem az életében majdnem ismét a barátnőm lett, de valami megváltozott az utolsó pillanatban és a végén, nem lettünk újra egymásé! Van egy barátnője, aki szintén kihasználja a helyzetet és azt mondja ne jöjjön velem össze, de viszont vannak olyanok is akik szerint nekünk még van közös jövőnk! Azt mondja már nem szeret engem szerelmeből, de ezt egyik napról a másikra mondta, előtte levő napokban mikor eljött hozzám, azt mondta, hogy szeret meg imád engem! És mikor chateltünk szomorú volt azt mondta hiányoznak neki a velem töltött pillanatai, a buszon együtt utaztunk és sokáig néztünk egymás szemébe... úgy nézett rám mint régen! Szerintetek csak fél újra kezdeni? Mert volt amikor veszekedtünk kis apróságokon, nekem is nehéz volt kicsit az életem akkor (családi gondok stb) és nem éreztettem mindig a szerelmemet! Nem tudom mit tegyek, próbáltam meglepni valentin napkor rózsával elvittem a sulijába, nagyon megörült! Nem tudom mit tegyek, őrülten szeretem és minden álmom az, hogy 1x ismét a barátnőmnek tudhassam! Egy 21 éves fiú...
2011. márc. 16. 18:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon kell akarnod és tenni érte,hogy ismét a tiéd lehessen!Apró meglepetések,szerelmi vallomások és minden,amivel éreztetheted,hogy ő a mindened.Ezután már csak az ő döntésén múlik,hogy kit választ...
2011. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindent megteszek tényleg... az életemet odaadnám érte! Köszönöm a választ! :)
2011. márc. 16. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!