Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindig én vagyok a szemét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig én vagyok a szemét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2évig jártam egy fiúval, ő volt az első nagy szerelem az életemben. 2hónapja szakított velem,mert azt mondta,hogy elege van belőlem!! Pedig! Ő megcsalt engem nem 1x, mindig megbocsájtottam neki! Mert szerelmes voltam! Egyszer régebben szakítottunk 2hétre, ő addig más lánnyal volt, más lányt dugott(bocsánat a csúnya szóért, nem tudom, ezt szebb szóval írni....). Ezt nem tudtam, könyörögtem neki akkor,hogy béküljünk ki. Kibékültünk. Erre 3napra rá szakított újból velem.(ez volt 2hónapja). Erre 2hete felkeresett,hogy rájött,hogy engem szeret!! Mondta,hogy beszéljük meg. Én belementem, de megtudtam,hogy azzal a lánnyal lefeküdt! De ő tagadja! Mondta anyukám is,hogy szerinte ne béküljek ki vele! Ma meg is mondtam neki,hogy nem akarok tőle semmit. Erre ő siránkozik mindenkinek. Meg kiírja facebookra,hogy így elege vagy mindenből meg amúgy! Mikor én mindent megtettem érte, amíg jártunk! Nekem ő volt az első az életemben! Azt hittem örökre együtt maradunk. Akkor most miért én vagyok a szemét??? Hogy nem békülök ki vele??? Miért most jött rá,hogy szerelmes belém?? Miért nem akkor amikor jártunk? Miért ilyenek a fiúk??? Amióta szakítottunk fogyott 10kg-t meg ilyenek. Sajnálom nagyon,hogy azt kellett neki mondanom,hogy nem. De csak tönkretenne. Főleg fiúk válaszát várom,hogy miért vagytok ilyenek???? 18/L


2011. márc. 16. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű képlet.

Te adtad neki a szeretetet, más meg mást.. Te megbocsájtasz úgyis akkor meg miért ne..? (gondolta ő)


Szerintem se békülj ki vle! Majd találkozol olyannal akit tényleg megérdemli, hogy szeresd!!!

2011. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak nem értem. Mert mikor találkoztunk mindig volt közöttünk szexuális kapcsolat( hetente többször!) Szóval azt se értem,h. miért csalt meg. De nem fogok vele kibékülni.
2011. márc. 16. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, és bocsi h írok, de

a pasi nem szeretett téged, mikor azt mondta h ő rájött, valószínűleg akkor sem. csak hiányzott neki a balek, aki mindent eltűrt neki, és biztos pont volt az életében. bocsi, h ezt kell írjam, sjanos ezen már én is keresztülmentem. amikor találsz valakit, aki valóban szeret, az nem fog veled ilyeneket csinálni. 2 év alatt ennyiszer pedig végképp nem! jobban tetted, h kitetted őt, neked mindenképp jobb, sajnálni őt pedig nincs értelme, ha valaha szeretett is tényleg, mostanra már elbaszta.

bocsi mégegyszer h válaszoltam, de ezt le kellett írjam.

2011. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.:) De nem baj,hogy írtál.:) Lányok válaszát is várom.:)
2011. márc. 16. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!