Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt iránta, mi ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt iránta, mi ez az érzés?

Figyelt kérdés

Próbálok tömör lenni: Volt egy nagyon jó lány barátom, akivel egymásba szerettünk, legalábbis ezt hittem, aztán pár hónap után kijelentette, hogy Ő sosem szeretett igazából, meg hogy én sem gondolhattam komolyan, hogy majd őszinte lesz... Gondolhatjátok, hogy a barátságunknak is annyi volt ezek után (hiszen csalódtam benne mint emberben), viszont bennem volt az az érzés, hogy... kell. Vissza akartam "szerezni", hiányzott. Beszélgettünk néha, emlegette, hogy ez meg az udvarolgat neki, és hogy ők mennyivel jobbak mint én, és ez nekem fájt. Aztán megismerkedtem egy érettebb, kedves, rendes lánnyal, aki mellette nagyon hasonlít is rám (belsőleg) és elmúlt ez a "fájdalom" meg bármi egyéb érzés az exem iránt. Gondoltam mivel Ő (ex) volt az első aki úgy tűnt, hogy elfogad olyannak amilyen vagyok, így ahogy vége lett most majd magányos maradok, és ez az ami fájt... de ez a másik lány megmutatta, hogy van még remény és ezért múlt el a fájdalom. Namost ez a másik lány nemrég összejött valakivel, ami rendben is van, mert megérdemli, hogy boldog legyen, viszont... Én megint elkezdtem ezt a "fájdalmat" érezni a volt barátnőmmel kapcsolatban, és ott tartok, hogy felhívom és próbálom "rendbe hozni" a dolgokat vele, csak hogy jóban legyünk vagy... nem értem. Az eszemmel tudom, hogy le kéne tojnom azok után amit tett, viszont kötődöm hozzá... nem értem már magam. Tudom, hogy az érzelmek nem mindig egyértelműek, viszont abban biztos vagyok, hogy az exemtől nem akarok már semmi párkapcsoaltosdit, sőt semmit... akkor mégis miért érzem, hogy keresnem kéne a társaságát, és miért nem éreztem addig, amíg ez a másik lány egyedülálló volt? Tudom bonyolult, meg hosszú, de kivagyok...

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.


2011. márc. 16. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elsővel mindig különleges a kapcsolat, nem nagyon felejti el senki. Nálam is fájó pont, pedig már sok éve volt és azóta volt már mindenféle kapcsolatom. De jobban teszed, ha nem eleveníted fel a múltat, hidd el. Légy erős.
2011. márc. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első nagyon mély nyomot hagy az emberben, első barátnőm 14évesen volt, és ugyan már volt 1-2 nála sokkal komolyabb is, a mai napigg görcsbe rándul a gyomrom ha meglátom (amúgy mi jó viszonyban maradtunk), ez szerintem egy tök természetes dolog, és a jelenléte/hangja/látványa fölébreszti benned azokat az érzéseket, hogy igen, ő volt az első akit tényleg nagyon szerettem..


Az más kérdés, hogyha emberileg is ilyen szinten le szar téged, akkor nem érdeme tovább kínlódnod vele, jobb is ha nem lesztek "jó viszonyba, koncentrálj az új csajra, és felejtsd el a régit!


Sok sikert!

2011. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de az a probléma, hogy nincs új. Ráadásul az olyanokért mint én meg nem igazán kapkodnak a hölgyek. Ezért nehéz, ezért becsültem meg nagyon, amíg elhittem, hogy szeret...
2011. márc. 16. 15:12
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nagyon sok lány telibe szarja az ember érzéseit és csak kinevet a hátad mögött.. Te is szarj bele nagyívbe, éld az életed, és ne szívvel, hanem ÉSSZEL hozz döntéseket..
2011. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valóban az első egy örük emlék marad.Ezt leküzdeni csak idővel tudod vagy egy kiadós szexel.
2011. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez nem igaz, mert én az elsőre nem emlékszek annyira, mint az utolsóra, vagy arra, ami a harmadik vagy negyedik volt, ez nem attól függ, hogy kivel vesztetted el, vagy kit szerettél előszőr, ez csak időrend, a minőségen van a lényeg, hogyk ivel volt hosszabb, tartalmasabb kapcsolatod, kit szerettél jobban, kiben csalódtál a legjobban

te nem őt szereted, hanem azt akinek hitted őt, aki régen volt, vagy csak egy ideált szeretsz, vagy félsz h nem lesz más

neked szeretet kell és önbizalom

lehet az első felejthetetlen, de attól még nem azt jelenti hogy fontos, és h nem tudsz kiszeretni belőle


pl én sose voltam senkibe olyan szerelmes eddig mint a mostani jelenlegi barátomba, és ő sem volt senkibe annyira szerelmes mint belém, pedig neki tovább tartott belém szeretni, első kapcsija régen volt, és két és fél évig voltak együtt, akkor nagyon szerette a lányt, de már rég kiszeretett belőle, sőt a csaj is megváltozott azóta, ap árom ízlése is megváltozott azóta, más a gondolkodása,

utána csak egy kettő nagyon rövid kapcsolata volt, legtöbb esetben a párom szakított, de nem egym ásik nő miatt, hanem mert megcsalta az akkori barátnője, ahoz képest h a csaj kavart félre, a párom dobta, mer nem tudott benne bízni, csak szenvedett mellette, adott egy esélyt a csajnak, de csak azért mert könyörgött, elcseszte, nem volt neki fontos a párom már, aztán párom dobta őt,

utána már csak barátságot érzett iránta, most már azt sem, nem tartják kapcsolatot

tapasztalatokat gyűjtött azzal al ánnyal, akkor még suliba jártak, volt egy két élményük, csak hozzá tudott viszonyítani minden kapcsolatát


előttem két és fél évig nem volt senkije

és fél év alatt többet érzett irántam mint volt barátnője iránt a két és fél év alatt annó


eleinte én voltam féltékeny mikor mesélt róla kapcsink elején, most már úgy vagyok vele, h megbízok benne, mer lett kis önbizalmam, most fordult a kocka, már ő az aki féltékenyebb



én vagyok az első akivel össze akark öltözni, nem házasságpárti de engem feleségül venne, és velem tervezi előszőr azt h szeretne majd kisbabát :)

2011. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ja, eddig zűllős bartnői voltak, meg ublizósak, mindig haverokkal csavarogtak, meg lúgtak suliból, most dolgozó emberek vagyunk, nem járkál serhova, nem issza részegre magát, mivel megoldódtak családi konfliktusai is, most kiegyensúlyozott kapcsolata van velem, most szerelmes, most van pénzünk, sőt sok haverját lekoppintotta akik füveznek, és a rosszba mennek bele,

állandóan csak velem akar lenni, inkább játszik, vagy filmet néz velem, vagy sétálunk stb minthogy elmenjünk koncertre, vagy akárhova is nyaralgatni


igazából engem sokkal jobban megviselt az h volt pasimmal mikor szakítottam nagyon összetört, a sajnálat mait éreztem iránta nagyon fájt, nagyon szeretem emberileg, nem vagyok belé szerelmes, de az elején úgy voltam vele, hogy ez a barátság erősebb és a sajnálat, meg a gondoskodás utáni vágyam, mint a szerelem mait a jelenlegi társam iránt érzek

de hála az égnek az exem rendbejött, ismét felvettük a kapcsolatot, másik városban talált végrem unkát, lakhelyet, barátnőt

minden szuper

lelkiismeret furdalásom sose volt, csak jobban fáj nekem az ha mások szenvednek, mintha én magam szenvedek

2011. márc. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!