Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik igaz szerelem? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igaz szerelem? Ha igen, maradhat az enyém?

Figyelt kérdés

A barátommal most leszünk egy évesek, én épphogy csak nagykorú vagyok, ő 3 évvel idősebb nálam. Voltám már előtte szerelmes, de nem így, fuldoklok a hiányától, és madarat lehetne velem fogatni ha velem van :( ő ugyan csak így van ezzel. Nem kérdezem hogy "júúj szerintetek együtt leszünk örökkééé??" mert ez egyrészt gyerekes, másrészt ezt majd az idő eldönti. Úgyérzem hogy nekem minden egyébhez van erőm és kitartásom(végzettség szerzése, munka, lakás, baba..), abban az egyben nem vagyok biztos hogy vele építem meg a jövőmet, mert nem tudom hogy ő elég kitartó-e (eddig úgy láttam hogy igen). Vele akarom ezt végig csinálni, azt szeretném ha nem csak a pasim, a szerelmem lenne, hanem a társam is!...de hogyan mehetnék biztosra és hogyan tarthatnám magam mellett? :(

üdv. egy nagyon szerelmes lány...


2011. márc. 15. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd h minden menjen magától,persze tenned kell a kapcsolatért h működjön,de egyet jegyezz meg! ne görcsölj.s ne azon gondolkozz h hogyan kötheted magadhoz,csak légy önmagad és kész..
2011. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem beszélgessetek sokat. Legyetek lelki társak. Kérdezősködj, hogy Ő hogyan kivel képzeli a jövőjét, mik az álmai...ha netán lesz köztetek nézeteltérés, akkor is beszéljétek meg, hogy rájöjjetek, hogy kitartóak vagytok, és mindig számíthattok egymásra...meg kell alapozni a biztonságérzetet, hogy ha netán valami probléma van, akkor ne keljen attól félni, hogy "Jézusom, most tuti elhagy:("

Kívánok rengeteg boldog, közös perceket.

Sok sikert a kapcsolatotokhoz :)

2011. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mi is így voltunk...:) de vége lett:S
2011. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Túlságosan ragaszkodsz a sráchoz.

Ha majd egyszer történik köztetek valami akkor olvasd ezt el újra kérlek:

A szerelem egy több részre kiterjedő fogalom.

Amikor azt mondod, hogy te szerelmes vagy (ami csak egy fogalom, egy kitaláció arra, hogy 1 szóban el tudd mondani amit érzel.) akkor egyszerre kötődsz ahhoz az egy emberhez, egyszerre érzel egy testi vonzalmat, az illető iránt múlónak nem tűnő szimpátiát és különlegesnek tartod őt. Különlegesnek tartod mert nem ismersz még egy hozzá fogható embert. Lehet ő egy olyan akár "legjobb barát" akihez nem csak lelkileg kötődsz hanem a teste is vonz téged. Az az ember talán ugyanígy érez irántad és tisztel téged, eleget tesz az elvárásaidnak ahogy ezt te is teszed. Képesek vagytok kompromisszumot kötni gond nélkül. Az igaz szerelmed nem csak ő lehet. Ha egy más közegben élnél és (mivel az ember alkalmazkodik a környezetéhez) ugyanaz lennél aki vagy de más zenét hallgatnál vagy másmilyen fiúkat ismernél akkor lehet, hogy a jelenlegi párodat nem szeretnéd úgy ahogy ő most van. A "szerelem" a hormonokon is múlik. Ezt saját gondolatokból írom neked 19 éves létemre. Csak azért írom, hogy tudd: amit most csinálsz az egy ösztönös játék. Koncentrálsz a karrieredre és állóvízként el van melletted a párod. Ha új lehetőségeket kapnál, illetve a teljes életedet újra kellene építened lehetséges, hogy te magad mondasz le a párodról. Én most nem a kérdésedre válaszolok. Szakításkor vagy zűrben olvasd ezt vissza és talán nem a fékezhetetlen ösztönöd visz tovább az életben hanem ez eszeddel gondolod át múltadat és jövődet, illetve legfontosabbként a jelened. Puszillak!

2011. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos... Az igaz szerelem lényege az, hogy ismerjétek egymást, és hasonló legyen az értékrendetek. És az is fontos, hogy ne különbözzetek, de ezt utóbb említettem.

Ha hasonlít Rád, akkor nincs para. Mint leírtad, Ő is ugyanúgy érez, mint Te. Akkor meg mi a baj? :) Beszélgethetsz vele arról, hogy hogyan képzeli el a jövőjét, de ne eröltess semmit.

És ne görcsölj! Ha ezen agyalsz nap mint nap, csak rontod az amúgy szép helyzetet!

További szép estét!

2011. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, utólag olvastam vissza és találtam egy-két hibát a szövegemben. Kérlek ne tegyetek megjegyzést, mert belátom a hibáim.
2011. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

*előbb.

2011. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Látom javítgatjuk a hibákat :D
2011. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, tisztában vagyok ezzel a hormonos dolgokkal, sokat beszélgetünk, jól kijövünk, és nagyon hasonlóak vagyunk...remélem hogy jól csinálom a dolgaimat és jó irányba húzzuk egymást, megígérem hogy nem fogok többet görcsölni :)
2011. márc. 16. 15:29
 10/10 anonim ***** válasza:
sok boldogságot nektek:)
2011. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!