Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátságból szerelem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságból szerelem. Tapasztalata?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel már több mint 4 éve vagyunk a legjobb barátok.A "kapcsolatunk" elején én jobban szerettem őt de aztán ez egy erős barátság lett.Tavaly ő szeretett belém, de én elutasítottam.Egy hónapig nem beszéltünk de azóta megint minden ugyanolyan.Most kezdek rá más szemmel nézni de nagyon bizonytalan vagyok.Félek elrontanám azzal ha nem jönne össze köztünk...Szerintetek?
2011. márc. 15. 19:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ixdecske!

Vannak dolgok amiket direkt nem mondunk vagy az ellenkezőjét mondjuk brahiból!Ha valaki azt mondta Neked hogy pfújh hogy nézel ki és véresen komolyan gondolja akkor az egy nagy paraszt és minek állsz szóba ilyen emberekkel!HA meg csak "barát" és ezzel poénkodik akkor csak poénkodik.Én is sok nővel megcsináltam már , hogy direkt húztam őket hogy nekem nem kell senki meg bla bla bla...A lényeg sosem az számít amit mondanak!Hanem az amit csinálnak az emberek!

Sok csávó túl puding ,hogy bevallja a "barátnőjének" hogy megdugnálak vagy esetleg lekapná.

Nos aki még mindig hisz a fiú-lány barátságban annak üzenem ,hogy:Mese nincs!Andersen meghalt! XD

Ja igen és az a pasi akinek olyan barátnője van akinek pasi barátai vannak,elhihetitek hogy cseszi a csőrét csak nem mondja ,mert ha nincs ló akkor jó a szamár is alapon...

Üdv Mindenkinek!

2011. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Ixdecske ***** válasza:
Elhinném h nem cs barátságot akarnak ha fogdosnának csipkelődnének v vmi de nem semmi beszélgetünk hülyéskedünk elvagyunk.. Én hiszek benne h tényleg van két ellentkező nem közt barátság. Miért ne lehetne? Szerintem akkor is lehet. :D a Barátság bárkik közt kialakulhat nem értem miért ne lehetne épp ellentkező nemű a személy
2011. márc. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ixdecske!


Ne izgulj!majd kinőssz belőle!!!

Fiú és lány közt van barátság!de férfi és nő közt mindig is több lessz.Képzeld vannak olyan fiúk akik semilyen jelét nem fogják Veled tudatni ,hogy kikurálnának!XD

Üdv!

2011. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!