Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátságból szerelem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságból szerelem. Tapasztalata?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel már több mint 4 éve vagyunk a legjobb barátok.A "kapcsolatunk" elején én jobban szerettem őt de aztán ez egy erős barátság lett.Tavaly ő szeretett belém, de én elutasítottam.Egy hónapig nem beszéltünk de azóta megint minden ugyanolyan.Most kezdek rá más szemmel nézni de nagyon bizonytalan vagyok.Félek elrontanám azzal ha nem jönne össze köztünk...Szerintetek?
2011. márc. 15. 19:22
1 2 3
 11/23 Ixdecske ***** válasza:
Ne légy bizonytalan simán lehettek együtt ha ő régebben szerelmes volt beléd. DE azt még mindíg mindenkinek mondom h van fiú lány barátság.
2011. márc. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Ma voltunk randin és igazán jól sikerült.:):)
2011. márc. 19. 18:32
 13/23 anonim ***** válasza:

A két ellenkező nem közt nincs barátság!Mindig több van!!!

XD

2011. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Ixdecske ***** válasza:
Érdekes nekem sok fiú barátom van én semmit nem akarok tőlük ők se tőlem sőt a legjobb barátom fiú
2011. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy eddig én is ezt hittem:):)
2011. márc. 21. 21:20
 16/23 Ixdecske ***** válasza:
én meg tudom:D a párom báttya csak nem akar tőlem semmit ha ő is párkapcsoltaban van
2011. márc. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A kis csajok miért hiszik azt hogy sosem akarunk semmit???

Nekem nem egy olyan barátságom volt ahol a lány azt vallotta hogy Én vagyok a legjobb barátja és még is megkeféltem!Amúgy a pasik nagyját olyan nők nemérdeklik akiknek úgymond fiú barátaik vannak!!!

2011. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Ixdecske ***** válasza:
Ezt nem értem h miért zavarja őket... Mondjuk barátomat nem zavarja aminek örülök mert szinte csak fiú barátaim vannak és elhinném h mást is akarnak ha olyan hű de nagyon jól néznék ki de nagyon nem. szal nem minden fiú olyan sőt van olyan barátom akivel össze akartak hozni és mindketten mondtuk h semmit nem akarunk egymástól barátok vagyunk.
2011. márc. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem láttál elég jól a felszín alá!

Túl sok manapság a hiszékeny ember!

2011. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Ixdecske ***** válasza:
Lehet h hiszékeny vagyok de aki azt mondja h fujj hogy nézel ki az nem hiszem h nagyon gerjedne rám meg az ilyen h szép vagy de nekem nagyon nem jössz be... szal
2011. márc. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!