Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány barátságból szerelem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány barátságból szerelem. Tapasztalata?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel már több mint 4 éve vagyunk a legjobb barátok.A "kapcsolatunk" elején én jobban szerettem őt de aztán ez egy erős barátság lett.Tavaly ő szeretett belém, de én elutasítottam.Egy hónapig nem beszéltünk de azóta megint minden ugyanolyan.Most kezdek rá más szemmel nézni de nagyon bizonytalan vagyok.Félek elrontanám azzal ha nem jönne össze köztünk...Szerintetek?
2011. márc. 15. 19:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igazi fiú-lány barátság nem létezik. a sok együtt töltött szép pillanat legalább az egyik félből vonzalmat kölcsönöz a másik felé. szerintem ülj le és komolyan beszéld meg vele.
2011. márc. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én is most ebben a helyzetben vagyok, annyi különbséggel, hogy mi nem jöhetünk össze sajnos úgysem. De neked azt mondom, ne azon gondolkozz mi lesz ha... hanem azon, hogy most mi van, és mit szeretnél.

26F

2011. márc. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
jöjjetek össze..:)
2011. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%

Bénák vagytok csajok!!!

Mi ez a hülye szöveg hogy félek hogy elrontanám ami köztünk van???Amatőrők!!!

Féri és nő közt nincsen barátság!

2011. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Sajnos én is hasonló helyzetben voltam, barátok voltunk egy lánnyal, ő eleinte többet akart, mint barátság, de én akkor nem álltam készen egy újabb kapcsolatra (előző szerelem miatt) de aztán én idővel bele szerettem, és azon gondolkoztam, hogy hogyan adhatnám a tudtára, és addig vártam, hogy össze jött mással. Én nagyon elszúrtam, te ne kövesd el azt a hibát. Sose gondolj rosszra, bízz magadban, először szerintem arra utalj, hogy sajnálod, hogy elutasítottad tavaly, és mond meg neki, hogy bele szerettél. Gondolj arra, hogy ő még mindig szeret :)
2011. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nálam az van, hogy én szerelmes vagyok a fiúbarátomba, de ő valószínűleg nem akar semmi komolyat, pedig vannak félreérhető dolgai és nagyon ragaszkodunk egymáshoz.. Azt tudom neked tanácsolni, hogy ne állj a saját boldogságod útjába! Sose tudhatod biztosra, hogy elromlanának-e köztetek a dolgok, ha ki sem próbálod.. És úgy kell hozzáállni, hogy igenis, működni fog, mert szeretitek egymást! :) Ne legyetek ilyen nyuszik, hogy egyszer az egyikőtök akarja, aztán meg a másik.. Mert így éveket vesztegettek el.. Lépj most te, bátorság. Szorítok. :)
2011. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mi is több évig barátok voltunk, egy buli alkalmával odajött, elmondta, hogy szerelmes belém. Megpróbáltuk, azóta is együtt vagyunk (2,5 év) és van egy 5 hónapos babánk, és minden tökéletes.. :)
2011. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
velem is ez volt. mi 6 éve voltunk nagyon jó barátok és most járunk :D egyszerűen leültünk és megbeszéltük és ezt ajánlom neked is :D mondd meg neki őszintén. sok sikert! :D
2011. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
mi is összejöttünk :) nagyon szurkolok neked!
2011. márc. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
When Harry meet Sally amerikai film, ott 12 évig tartott.
2011. márc. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!