Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Bemeritek vallani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bemeritek vallani a másik félnek szakítás után?

Figyelt kérdés
Ha később rájöttök, hogy rossz döntés volt a szakítás, akkor betudjátok vallani azt a másik félnek, vagy inkább hallgattok?
2011. márc. 14. 23:40
 1/6 Moszuke ***** válasza:
41%

háháhháháhháháháhááháháháháhá

háháháháháhá

ezazzzz

szenvedj!!!!

remélem te vagy a lány:) jajj dejó.. és remélem már későn tértél észhez.. vááháháh

2011. márc. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én, ha szakítok egy sráccal, annak megvan az oka. Hirtelen felindulásból nem vetek véget egy kapcsolatnak. Így nem hiszem, hogy kerülnék ilyen helyzetbe. De ha mégis, biztos megpróbálnám magamban tartani a dolgot, hisz ellöktem magamtól, ő valószínűleg túltette már magát a dolgon, minek kavarjam fel a régi, leülepedett dolgokat? Aminek vége, annak vége.

20/l

2011. márc. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, be merném vallani neki. Max visszautasít, de annál rosszabb nem lehet, hogy nem vagyunk együtt, és legalább nem gyötrődök azon, hogy mi lett volna ha...
2011. márc. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Idáig 1:1, azért kérdezem, mert előfordulhat, hogy egy rossz időszakban, egy rossz döntést hoz az ember, és ha így van, akkor bízom benne, hogy nem siklik el felette senki...
2011. márc. 15. 00:05
 5/6 Moszuke ***** válasza:

de cica.. bocs, folytatom a bunkóságot erről vagy híres.


amikor szakítasz valakivel.. azt okkal teszed.. mindig mond az ember vmi okot.. a miértekre válaszol az ember mielőtt kidob vkit.

na most... neked volt rossz időszakod, rossz döntésed oké..elhiszem.

de az okot nem a rossz időszak szülte gondolom, de ha még is... az attól még tény marad.

miért szakítottál a sráccal?


rossz passzban voltál és nem volt melletted?

pénzügyi gondok?

féltékenység?

szar szex?

szeretet érzésének hiánya?

mittomén.:)



de ha magamból indulok ki..

tegyük fel a párom holnap átjön és azt mondja te figyu, szakítok veled mert xyz abc.

hát próbálnám vele megbeszélni... felmérném hogy tudok-e változtatni az problémán vagy ez vmi általam kezelhetetlen dolog? és úgy válnék el aznap a lánytól hogy akkor azzal soha többé semmit.


utána már hiába jönne a kiscsaj hogy bocs.. megbuktam matekból, meghalt az kutyám, rossz passzban voltam!...

hohó... öreg.. bocsi... a szakítást mi már megbeszéltük.. kérlek.. ott az ajtó.. kikísérjelek?... szia!



de ha csak beállít egy sms hozzám hogy szia, szakítottam veled...

akkor nyilván ezt is egy megbeszélés követné.


bár mondjuk egy olyan sms hogy:

bocsi találtam egy másik pasit..

na ezen nincs mit megbeszélni:D


szal erősen szitu függő:) kéne egy kicsittöbb infó:)

(és magamból indultam ki, ismétlem.)

23/f

2011. márc. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon gyenge jellem az, aki képes szakítás után odamenni a másikhoz békülési szándékkal. Okok: 1. felfogja, hogy rosszul döntött és békénhagyja a másikat, hogy boldogan éljen, ne kavarja fel az érzelmeit. 2. ha oka volt a szakításra, van benne büszkeség, és akkor se megy vissza, ha tényleg megbánta.
2011. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!