Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon szeretem ezt a fiút. úgymond első látásra szerelem. :S

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon szeretek, és kisebb jeleket szokott adni szájszáláre puszi kézfogás ilyesmi ...de ha rákérdezek nem nagyon válaszol arra hogy mit akar..azthiszem hogy fél..nem értem így hogy mit akar..én nagyon szeretem és arra vágyom hogy vele legyek... mit csináljak hogy ez sikerüljön?
2011. márc. 14. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
csókold meg.:) vagy mondd el, hogy mit érzel. segíts neki. :) sok szerencsét:D
2011. márc. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
állj elé kerek perec és mond el ami a szívedet nyomja:D
2011. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
félek hogy visszautasít...:S és utána barátként is félne közeledni
2011. márc. 14. 22:16
 4/6 anonim ***** válasza:
inkább szenvedsz? szerintem neki is tetszel... :) vagy ha attól félsz hogy visszautasít, akkor csak annyit kérdezz meg, hogy ő mit érez irántad, mert szerinted kicsit máshogy viselkedik veled mint egy barát és érdekel, hogy ez véletlen-e vagy direkt, hiszen te nem ehhez vagy szokva. a reakciójából látni fogod, hogy mi az igazság. talán még be is vallja hogy szeret.:)
2011. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget szerintem beszélek vele a héten...:)
2011. márc. 15. 20:32
 6/6 anonim ***** válasza:
szurkolok! :)
2011. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!