Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nézem mért kapja el a fejét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nézem mért kapja el a fejét?

Figyelt kérdés

A munkahelyen mostanában észrevettem h néz egy srác,már régebben is feltünt de nem foglalkoztam vele. Kb2-3 hete van az hogy folyton nézem ha akarok ha nem már autómatikusan ránézek amit ő pesrze észre is vesz mivel ő is néz. De ha egyszerre nézzük egymást akkor vagy ő kapja el a fejét vagy én. Olyan is elöfordult már hogy néztük egymást egy darabig. Sokszor észreveszem h néz.



Nincs nagy tapasztalatom a pasikkal de ez már más téma.


Légyszi olyan írjon aki tapasztalt már ezen a téren :)

Kira


2011. márc. 14. 20:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Mért van az hogy valamelyikünk elkapja a fejét?
2011. márc. 14. 20:15
 2/7 anonim ***** válasza:

tetszetek egymásnak.

előfordul az ilyen.

ha betöltöttétek már mindketten a 12-őt, érdemes lenne beszélgetni is egymással...

kezdd mondjuk Te!

mindegy miről.

csak kedvesen, barátkozósan.

nyugi.

nem kell izgulni.

2011. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tetszel neki nyilván.. mivel azt nem hiszem hogy azért néz mert csűnya vagy.. csak fél kezdeményezni
2011. márc. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szólítsd meg! nagy valószínűséggel tetszel neki, csak félénk.
2011. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hát egyem a szívét , szégyenlős:D
2011. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak szimplán érdekes a fejed.
2011. márc. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem tudok többet írni, mint néhányan az előttem szólók, csupán azt, hogy nagy valószínűséggel tetszel neki, de nem mer kezdeményezni. És ilyenkor jössz te a képbe, mert ki kell mutatnod neki az iránta érzett vonzalmadat, amitől zöld utat kap. Ha ezek után mégse tesz semmit, rajtad a sor, lépj te először, ám vigyázz, csak a kezdőlökést kell megadnod, nehogy azt higgye, hogy könnyen lehet megkapni, hagyd, hadd teperjen, ha elég fontos vagy számára. Nincs is jobb nő, mint akiért meg kell küzdeni - én már csak tudom :D
2011. márc. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!