Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csaj tenyleg kirug ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csaj tenyleg kirug ha nem kapja meg az agyban ami kell? kerlek olvasd tovabb

Figyelt kérdés

lanyoknak meg fiuknak is intezem a kerdest.

hogyha meg kezdo vagyok az agyban, es gyakorlatilag eleg gyorsan elmegyek, 1-2 perc, es a masodik kor max 5 perc.akkor ezzel nyilvanvaloan nem adom meg a nonek, a csajnak azt ami kellene.szoszerint nem b.szom meg jol, mert igazabol legtobbszor csak ez kell.

akkor ezt hogy lehet kompenzalni?

nyalassal?

lanyok hogy vagytok ti ezzel?

mi jot tud csinalni veletek egy fiu ha megd.gni nem tud jol?

fiuk akik most jol nyomjatok de voltatok ti is kezdok, annak idejen hogyan elegitettek ki a baratnotoket ha 1-2 perc alatt elmentetek?



rajottem hogy ezert lettem kirugva, mert igazabol nem tudtam jol megkrni a csajomat...eleg szar erzes ez, de keresem a megoldast.

kerlek irjatok


2011. júl. 13. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van benne igazság.

Tanulj meg szexelni ... a szex nem csak arról szól hogy 1-2 percre bedugod ...

Tudod: romantikus összebújás fél óra, előjáték fél óra, kis nyalakodás negyed óra, 5 perc dugás, 10 perc kézimunka egy kis G pont masszírozással, 20 perc utójáték.


Nőnek előjáték alatt 1 orgazmus, nyalakodás alatt még 1, ha szerencséd van dugás alatt is összejön 1, mert a többedik könnyebben jön, G pont masszírozásra meg egy fergeteges a végére, ami után már csak utójátékként álomba simogatod. Szóval ez egy majdnem 2 órás program 3-4 orgazmussal a csajnak.


Kb. hasonló irányba fejleszd a szexuális kultúrádat, plusz ez mellett tanulj némi önuralmat, hogy tovább bírd ...

2011. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel, hogy már eleve azért kiábrándulnék belőled, mert a szeretkezéseket ilyen alpári szavakkal titulálod, hogy "nem b.sztam meg jól". Ha én lettem volna a barátnőd, én is kiraktam volna a szűrödet, ha ilyeneket mondtál volna, hogy "nem tudtál jól megk.rni".

Ez a stílus primitív, alpári és lekezelő, lealacsonyítja a szeretkezést a "d u g á s" szintjére. Ahhoz viszont nem kell barátnő, azt a sarki k.u.r.v.á.t.ó.l is kaphatsz.


Na, fejmosás vége.

Ami a problémádat illeti, 2 dolgot tudok mondani; ebből egyik a gumi. Elég sokat tompít, sokkal kevesebbet érzel benne, mint anélkül, ráadásul minél vastagabb gumit húzol, ez annál inkább így van. Talán ezzel meg tudnád növelni az időtartamot.

A másik lehetőség a sok gyakorlás. Nekünk is volt már olyan, hogy ha sokáig nem tudtunk együtt lenni a párommal, akkor a legelső alkalomnál 2 perc alatt elment, de a 2. menetet már jóval tovább bírja, a 3. menetet meg még tovább, és így tovább, és így tovább...

Amúgy meg önuralom kérdése az egész, ha sokat gyakorolod a dolgot, előbb-utóbb megtanulod te magad szabályozni, hogy mikor menj el. Tereld el a gondolataidat, gondolj másra, és ne arra, hogy éppen mit csináltok, az sokszor segít ilyen helyzetben.


Ami esetleg még megoldás lehet, ha előtte maszturbálsz. Bár én eléggé megsértődnék, ha a barátom mellettem még maszturbálna is, mert úgy érezném, én nem vagyok neki elég. De végül is, az időtartamon ezzel is javíthatsz, szóval... döntsd el.


Ja, és igen, a nyalás is lehet megoldás, vagy ha az ujjaiddal finoman izgatod a csiklóját, ha már te semmiféleképpen nem tudsz kitartani addig, hogy a lánynak is jó legyen. De szerintem érdemesebb jól elnyújtani ilyenkor az előjátékot, sokat izgatni, ingerelni, kényeztetni ott lent, hogy a lány is nagyon közel legyen, és akkor talán neki sem lesz olyan gáz, hogy csak 2 perces egy menet.


Remélem, tudtam segíteni. És ha valaha szeretnél komoly kapcsolatot, erről a "jól megk*rni, jól megb*szni" szövegről sürgősen szokj le! Visszataszító, paraszt dolog így beszélni egy NORMÁLIS szerelmeskedésről! Ha csak nem k.u.r.v.á.z.o.l, ne ezeket a kifejezéseket használd az együttlétekre. Vagy pedig ne csodálkozz, ha utána kitesz a csajod.


20/L

2011. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress egy jégcsap frigid k.rvát, akinek a szex kényszer és félévente egy is elég.
2011. júl. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vedd elő a jobb kezed és pótold azzal, amit nem tudtál megadni másképp. szóval hatolj csak bele két ujjal. ha nem elégited ki, ott fog hagyni.

és nem akarlak elkeseríteni, de ha mindig csak másképp tudod kielégteni, előbb utóbb azt is megunja. szóval türtőztesd magad.

2011. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!