Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ha nektek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha nektek tetszik egy csaj ( de tényleg) akkor? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
pedzegetnétek neki,hogy mutassa meg a mellét?:D
2011. jan. 19. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nos ha perverz alak lennek akkor talan

de nem vagyok az igyhat ha o meg akarja mutatni akkor allok elebe de en nem kerek ilyet tole soha .....

lehet masok igen de en nem .....

2011. jan. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezen gondolkozol,akkor te nem szereted,csak azt akarod"

mármint,te nem szereted csak menő akarsz lenni:húúú de *** vagyok van egy csajom:'|

Erről beszélek'^^'

---------------|----

--------------____

2011. jan. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval. És az elsővel is. Ha meg akarja mutatni, mutassa, de kérni sosem kérnék tőle olyat amit nem szeretne, ha tényleg fontos nekem. De te valószínűleg nem szereted, csak meg akarod b*szni. Gratulálok!
2011. jan. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha tetszene akkor valószínüleg jobban meg akarnám ismerni és ha még mindig tetszik akkor a lehető legközelebb kerülni hozzá. ez egy folyamat, időbe telik, én nem pedzegetném, hogy mutassa meg a mellét, mert jobb esetben előveszi magától, ha olyan a helyzet :)
2011. jan. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyetértek a harmadik válaszolóval, aki egyetért az első kettővel :)
2011. jan. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!