Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szükségem van egy pasira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükségem van egy pasira, hogyan szerezzem vissza/meg Őt?

Figyelt kérdés

Van egy vagány, vonzó pasi! Aki mindig visszatér az életembe, mint barát! Legutolsó visszatérése kicsit komolyabbra sikerült, aztán mégis eltűnt! Nekem most szükségem van Rá! A szeretetére, az egész lényére!Mit csináljak???

(Az eltűnése azt jelenti, hogy sem ÉN, sem Ő nem keresi a másikat! )


2011. márc. 14. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Keresd meg

mondd meg hogy rájöttél, szereted

vagy hogy mindig is tudtad

mondd meg neki, hogy szükséged van rá

hogy érezned kell Őt

kell neked az egész lénye

állj elé és mondd ezeket a szemébe

aztán várj

adj neki időt

ki tudja mi lesz...


ha elutasít, felejtsd el. se barát

se semmi komoly

húzzon el


vagy öleljen magához

szorosan

2011. márc. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A szavaidból az jön le,hogy ő sem közömbös irántad.

Én a helyedben beszélnék vele erről,mert így csak magadat gyötröd.

Az Ő eltűnése az attól függ hogy mit csinált legutóbb.

Ha ezt is leírod akkor jobban lehet válaszolni.

2011. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mi már az elején megbeszéltük, h csak barátok leszünk, de tudtuk mindketten, hogy több lesz annál!

Aztán majdnem volt közöttünk " valami", és Ő akkor azt mondta, h inkább hagyjuk,m van egy csaj, akivel régebben együtt voltak, és most békülőfélben vannak!

2011. márc. 18. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!