Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fiuk lanyok egyarant segithetnek. A tobbi lenn.

Figyelt kérdés
Szoval 15/F vok...Van egyik osztajtarsam nagyon tetszik ugy erzem szerelmes vagyok bele.A lenyeg az hogy sokszor meg szokott olelni,megpuszil(igaz csak arcon)de akkor is.Nagyon jol el tudunk beszelgetni,egy hullamhosszon vagyunk. Vajon tetszek neki?Lenne nalla eselyem?Mit gondoltok megeri probalkozni?Kerlek segitsetek!!!Kosz elore ish!
2011. márc. 14. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Légy tökös legény és kérd meg a kezét, aztán nyáron házasodjatok össze. Ősszel költözhettek az új lakásotokba. Jövőre már jöhet a baba.

Sok sikert!

APA

2011. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En komolyan kerdeztem...azert kosz a valaszt.de ahogy mar irtam is 15 eves vagyok
2011. márc. 14. 16:33
 3/12 anonim ***** válasza:

első ez jó volt!!!:DDD

sajna már nem úgy van mint anno ,hogy 17 évesen már a saját lakásodat fizetted a feleséged meg a gyereketeket nevelte otthon és kijöttetek a pénzből.


Amúgy kedves kérdező kérdezd meg ,hogy nem akarna e elmenni veled valahova..

2011. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha szóban jobb vagy, akkor még az is lehet, hogy nem utál kifejezetten.
2011. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha egy lány megpuszil egy fiút (ha csak az arcán is), annak biztosan tetszik az illető!!

Sok sikert a hódításban, Nagyfiú!:)

2011. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Hívd el moziba vagy valahova amit jónak látsz.

És mellőzd az ilyen szöveget, hogy "ish" "vok", tudom, hogy most ez a mánia de valójában elég gáz...

hajrá :)

2011. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ok!kosz mindenkinek tenleg.esh megfogadom a tanacsokat!!!
2011. márc. 14. 16:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg irhattok...Nem haragszom meg,mindig jol jon 1-2+ tanacs:D
2011. márc. 14. 16:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha elhivod valahova és viszel neki valami kis személyes apróságot, annak is biztos nagyon örülne.(:

Egy szél rózsa igazán szép gesztus lenne.(:

2011. márc. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

17:17-esnek igaza van!

am meg könyörgök... legyél már tökösebb! ez azért nagyon gáz hogy nem mered megkérdezni ezek után h lenne e kedve pl. moziba menni...

2011. márc. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!