Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem a volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem a volt barátnőm? Kérlek írj.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1,5 hónapja szakítottam, nem bírtam tovább a folytonos veszekedéseket. Azóta hetente keres, hogy hogy vagyok,mi van velem. 2-3 napja intenzíven írogat, hogy hogy vagyok, mit csin, van e valakim, neki nincs, nagyon szeretett, sokat jelentek neki, minden napját végig kíséri a kapcsolatunk.., nem beszéltük meg miért lett vége stb. Azt mondta nem akar rosszban lenni, mert egyik exével sem az. Mondtam neki, hogy nem akarok erről beszélni, de folyton keres. Mit akar? Miért nem hagy? Kérlek írjatok légyszí, nem tudom mit akar.:S 20F -19L-
2011. márc. 14. 14:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
De ugye még te is ezereted őt?
2011. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
nem tudom.:/ nem hiszem. eléggé megbántott, úgy állított be a végén szülei előtt, mintha én mondanám h legyünk együtt egész nap mikor lehet, legyen velem, stb, és ő ezt nem akarná, mintha rabságban lett volna, holott én sosem kényszerítettem, volt hogy munkából éjjel hozzá kellett mennem, mert írta h hiányzom. nem tudom egyszerűen, nem tudnék azok az emberek elé állni akiknek úgy állított be, holott nem így van.
2011. márc. 14. 17:41
 13/23 anonim ***** válasza:
"Azért lett vége, mert rájöttem, hogy nem érsz meg annyit, amennyire megbántottál, ezért azt nem érdemled meg, hogy jóban légy velem. Tessék, megbeszéltük. Szia."
2011. márc. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
azt sem
2011. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

ha te meg nem szereted őt, akkor tessék megmondani neki,mert így végülis játszol az érzéseivel. küldd el őt,mond neki h hagyjon békén. de így mondd neki! az nem megoldás hogyha kitérsz előle, ha pl. nem válaszolt az smseire, vagy menekülsz. egyenesen meg kell mondani neki, h ennyi volt, ne keressen, úgyis hiába. pont. ez így szokott történni.


így szegény reménykedik...vissza akar kapni...te meg adod alá a lovat

addig nem fogja abbahagyni, amíg egyértelműen nem utasítod vissza.

persze, ezt csak ő mondja h azér keres,mert nem akar rosszba lenni az exével. a nőknek is van büszkesége..nem fog mindjárt rádrontani azzal h még mindig szeretlek,csak hülye vtam. felméri a terepet...megnézi h mennyi esélye van,szereted-e még...stb.


am meg az érzéseid megváltozhatnak még, csak haragszol rá.


18l

2011. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2011. márc. 14. 19:28
 17/23 pöttöm.panna ***** válasza:
K**** csak kínozni akar !! ez a te döntésed szereted akkor hagyod hogy csinálja öszejöttök megint egy hónap mulva megint szakítotok vagy ,mondod neki hogy áljon le nem akarsz tőle semmit
2011. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
igaz...
2011. márc. 15. 09:17
 19/23 A kérdező kommentje:
most meg a kutyámról rak fel képet. együtt választottuk anno.
2011. márc. 15. 15:07
 20/23 pöttöm.panna ***** válasza:
ő rontotta el .. így járt... remélem h. nem jöttél vele össze megint..:)
2011. jún. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!