Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem a volt barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem a volt barátnőm? Kérlek írj.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1,5 hónapja szakítottam, nem bírtam tovább a folytonos veszekedéseket. Azóta hetente keres, hogy hogy vagyok,mi van velem. 2-3 napja intenzíven írogat, hogy hogy vagyok, mit csin, van e valakim, neki nincs, nagyon szeretett, sokat jelentek neki, minden napját végig kíséri a kapcsolatunk.., nem beszéltük meg miért lett vége stb. Azt mondta nem akar rosszban lenni, mert egyik exével sem az. Mondtam neki, hogy nem akarok erről beszélni, de folyton keres. Mit akar? Miért nem hagy? Kérlek írjatok légyszí, nem tudom mit akar.:S 20F -19L-
2011. márc. 14. 14:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne tegyél már úgy mint aki nem érti......TÉGED.

Szerinted mi mást? Azért ír, mert még szerelmes beléd, sokat jelentettél neki, ha meg ekkora f@sz vagy hogy lemondasz róla, akkor legalább ne tégy úgy, mint aki fasza fiú.

2011. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Téged akar.

Rendes lenne Tőled, ha tisztáznád vele a helyzetet - részedről.

Visszafogadod-e, (szereted-e még, és akarod-e őt Te is)

vagy nem. Pontosabban esélye sincs nálad, és látni sem akarod többé soha.

vagy ezért lehettek barátok, de mást nem akarsz tőle.

2011. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
ekkora hülyét istenem
2011. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
kihasznált, folyton az volt amit ő akart. mindent megkapott és ennek ellenére megbántott.
2011. márc. 14. 14:31
 5/23 A kérdező kommentje:
nem értem:S
2011. márc. 14. 14:58
 6/23 anonim ***** válasza:
vele kell megbeszélned. mondd el, mi fáj, mit tett rosszul. mondd el hogy min változtasson. ha megteszi, akkor valóban szeret. ha nem, akkor nincs értelme a kapcsolatnak, nem illetek össze. de egy biztos: most rád hajt a csaj.
2011. márc. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
köszi, nem tudom mit tegyek :S
2011. márc. 14. 16:30
 8/23 anonim ***** válasza:

msn: tiltástörtlés

telefon: nem veszed fel ha keres,sms-re nem válaszolsz.

ha a lakásodra jönne:nem engeded be.

Kérdés megválaszolva.

2011. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Egyértelmű,hogy Téged akar visszaszerezni!

1,5 hónap nem sok,ennyi idő alatt nem tud elfelejteni,éppen ezért még erősen élnek benne az irántad való érzelmei!

2011. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
igazából nem szeretném kihasználtatni magam. mert mikor együtt voltunk elvittem 1 hétre angliába, havonta fordulókor ajándék, én is kaptam tőle, 7 napból 7et együtt voltunk, mikor nem voltam itthon várta h haza jöjjek melóból, együtt csináltunk mindent.
2011. márc. 14. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!