Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasit keresni. De hogyan? 22/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasit keresni. De hogyan? 22/L

Figyelt kérdés

1,5 éve nincs kapcsolatom,de nem azért mert kis könnyűvérű csaj vagyok,és minden hétvégén más pasi VAGY mert gázcsaj vagyok.. hiszen jelentketö mindig van.. Csak az a baj,ugy érzem, az elmult 1,5 év kicsit megviselt,kicsit bunkóbb lettem,legalábbis azt érzem hogy nem tudok szerelmes lenni..Arra várok hogy egy olyan pasit találjak,aki minden téren megfelel..de nem találok.. se munkahelyen,se suliba, se buliba nem találok olyat akire azt tudnám mondani hogy megéri vele összejönni...

Ugy érzem hogy 22 vagyok,és sehol sem vagyok hogy nincs kapcsolatom. Nagyon hiányzik egy partner..

Vmi tipp vagy vki hasonlo helyzetben?!


2011. márc. 14. 14:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
megértelek. én sem tudok, olyan vkivel lenni, akinél nem érzem azt a bizonyos pluszt. nem nem akarok, nem tudok!
2011. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

azt mondtad sorban állnak, vagyis van rád kereslet! innentől kezdve bonyolult a helyzet. szerintem próbáld meg őket jobban megismerni, nem azt mondom randizz orrba-szájba hanem nem randi címszó alatt csinálj közös programot azzal aki tetszik, csak kötetlen ismerkedés, dumálgatás. ha már az elején esélyt sem adsz akkor meg nem kell szomorkodni, mert hát ők próbálkoznak csak hát...

amúgy üdvözöllek a klubban!

2011. márc. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ismerős a szitu... próbáld őket jobban megismerni,kitudja,valaki a belso énjével fog elvarázsolni téged:D még nem tudhatod:)
2011. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!