Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasit keresni. De hogyan? 22/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasit keresni. De hogyan? 22/L

Figyelt kérdés

1,5 éve nincs kapcsolatom,de nem azért mert kis könnyűvérű csaj vagyok,és minden hétvégén más pasi VAGY mert gázcsaj vagyok.. hiszen jelentketö mindig van.. Csak az a baj,ugy érzem, az elmult 1,5 év kicsit megviselt,kicsit bunkóbb lettem,legalábbis azt érzem hogy nem tudok szerelmes lenni..Arra várok hogy egy olyan pasit találjak,aki minden téren megfelel..de nem találok.. se munkahelyen,se suliba, se buliba nem találok olyat akire azt tudnám mondani hogy megéri vele összejönni...

Ugy érzem hogy 22 vagyok,és sehol sem vagyok hogy nincs kapcsolatom. Nagyon hiányzik egy partner..

Vmi tipp vagy vki hasonlo helyzetben?!


2011. márc. 14. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetbe vagyok...

30F

2011. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ugyanez rám is illik 22 vagyok vannak jelentkezők,de én az elsöprő szerelmet várom,lehet tök feleslegesen.
2011. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem pasit keresni egyszerű. Nemsokára sorban állnak itt a fiúkák, hogy hol laksz, küldjél képet, stb. Az más kérdés, hogy nem biztos, hogy találsz olyat aki megfelel, hiszen általában az nem áll be a sorba :D


26/F

2011. márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Így is sorban állnak.. de egyikse "hat meg"... Hiába néz ki jól, vagy egy romantikus odaadó személyiség..ha nincs meg hozzá az érzés.
2011. márc. 14. 14:18
 5/13 anonim ***** válasza:
csak lusta vagy hozzá:)
2011. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én az utolsó lánynál próbálkozok. 2 hét és kiderül, volt e értelme. Ha nem, akkor feladom. Sőt, van 1 lány aki lefeküdne velem (és többször is), ezért megmondtam neki, hogyha a lány nemet mond VAGY a randin nemet mond, akkor övé a pálya. Végig. A végig alatt azt értem, hogy nem akarok többé udvarolni senkinek sem. Minden a mostani lánytól függ.


21/F :(((((

2011. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
21 évesen feladni, ugyan már.
2011. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszed el hogy megteszem?????

Csak figyelj! Úgy megteszem baz+ hogy még magam is meglepődöm, mert rohadtul elegem van, hogy senkinek se kellek!

2011. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát már 1 nőnek kellessz, aki lefeküdne veled...


Kérdezőnek meg hasonló választ adnák: ha annyira válogatsz akkor ne siránkozz.Majd eljőn a fehér lovag...vagy mégse

2011. márc. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak simán várod a jó időt és a herceget fehér lovon. Látom a szomorú jövőt, még 40 évesen is egyedül leszel. Csak gratulálni tudok.
2011. márc. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!