Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a kapcsolatotok másfél-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kapcsolatotok másfél-2 év után?

Figyelt kérdés

Kapcsolatotok kezd megromlani?

Vagy kitart még a nagy szerelem?

Mi változott köztetek az utóbbi időben?

Összeköltöztetek már?

Tervezitek hogy eljegyezzétek egymást, esetleg van már házasság kilátásban?

Mit gondolsz mennyire ismered a párodat?

Ilyenek érdekelnének :)

23/L


2011. márc. 14. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pont másfél éves "korunkban" kezdődtek a problémák, ami kicsit megingatta a kapcsolatunkat. Ekkor kerültünk el egyetemre is mindketten más más városba, távol egymástól. Előtte osztálytársak voltunk, így a probléma + a távolság olyan mértékű elhidegülést eredményezett, hogy hiába szerettük egymást, és akartuk megoldani, csak hatalmas erőlködés lett belőle. Túl sok volt a változás ahhoz, hogy a kapcsolatunk bírja, így 2 év után úgy döntöttünk, hogy megpróbáljuk külön. Ennek két hónapja, de még mindig úgyérzem, hogy számomra ő az igazi, és elmondása szerint ő is ugyanezt érzi, azonban mindkettőnknek szüksége van egy kis levegőre, időre. Remélem lesz ennek még folytatása! :) Őszintén szólva, nekem olyan mély érzéseim vannak iránta, hogy nehéz ezt megfogalmazni. Nem az a lángoló szerelem, de érzem, hogy nekünk még van keresni valónk egymás mellett! Került már szóba a közös jövő is, de komolyabban még nem, ugyanis én csak akkor szeretnék igent mondani egy lánykérésre, ha az már komoly, és 1-2 éven belül esedékes lesz a házasság is.
2011. márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva leszünk másfél évesek. 1 évnél összeköltöztünk, mert 320 km-re laktunk egymástól, és hosszútávon nem működött volna a távolsági kommunikáció. Még mindig nagyon szeretem :) tervezünk eljegyzést, esküvőt, családot, de majd évek múlva. 22/L
2011. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

próbálok sorrendben válaszolni:

mi most 1év 9 hónapja vagyunk együtt

a kapcsolat nem romlik, tekintve, hogy mindig is voltak viták és ugyanazokon vitázunk most is

ami köztünk változott, hogy mivel tervezzük a közös életet, alapozást, sok a megoldatlan probléma anyagiak terén

még nem élünk együtt, nem költözöm hozzá, majd a közös ingatlanba

eljegyzés megtörtént kb 3hónapja

a páromat annyira ismerem, hogy félek még a meglepetésektől, számítok csalódásra, nem bízom csak nagyjából


ennyi

2011. márc. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi pont tegnap voltunk 2 évesek :)

Már több mint 1 éve együtt is lakunk, mert nálunk is nagy volt a távolság!

Még mindig nagyon szeretjük egymást, elég ritkán veszekszünk, de azok is inkább csak sértődéses dolgok, miután nem szólunk egymáshoz kis ideig, de aztán megint minden ok!

Jó lenne eljegyzés, majd később esküvő is, de ez anyagi okok miatt várat magára még egy darabig tuti!

Elég jól ismerem őt, sokszor meg se kell szólalnunk, tudjuk mit akar a másik!

25L

2011. márc. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálok sorrendben írni:


Én jelenleg másfél éve vagyok együtt a párommal.

-Sajnos,kezd. Eleinte (az első évben) minden nagyon szép,mesébe illő volt,de az utóbbi hónapokban egyre több veszekedés.

-A párom részéről kitart (veszem csak például,azt,hogy nagyon sokszor a kedvemben jár,valahogy romantikusabb,velem tervezi az életét,és a könnyeivel is bizonyított már). De sajnos én nem így vagyok vele, Még mindig szeretem,de már nem az igazi.


-Az én részemről változott sok minden. Pl. nem teszek meg mindent azért,hogy minél hamarabb találkozhassunk,máshogy viszonyulok hozzá,sokszor nincs jó kedvem mellette...stb.


-Mivel még csak 18 leszek,még nem,de már sokszor beszélgettünk róla. A párom annak örülne a legjobban ha már ott tartanánk,de nekem egyelőre a problémák megoldása a legfontosabb,és csak majd utánna.


-Az eljegyzést már emlegettük sokszor (főleg a párom),de jelen pillanatban nem tudom,hogy egyáltalán eljutunk-e oda... :(


-Másfél év alatt eléggé meg lehet ismerni az embert. Vannak még mindig "meglepetései",de mondhatni,hogy eléggé megismertem.


17L

2011. márc. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi 15 hónapja vagyunk együtt, tehát még a másfél év is 3 hónapra van, de azért irkálok valamit:)

A szerelem az még mindig nagy, a kapcsolat pedig érdekesen alakult. Megváltozott. Persze miután feloszlik a rózsaszín köd, minden más kicsit. A problémák fő gyökere, hogy barátnőm nekem első az életemben, Ő meg már túl van pár kapcsolaton/kalandon.

Összeköltözést szeptembertől tervezzük, eljegyzés, házasság még messze, de majd jön az is remélhetőleg.

Szerintem elég jól ismerjük egymást, egy-két titok azért még lappang, de emberi tulajdonságok szintjén már nincs meglepetés.

21F/21L

2011. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!