Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni? [19/f]

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni? [19/f]

Figyelt kérdés

Röviden: Középiskolában beleszerettem egy lányba, majdnem 3 évig tartott a dolog, mire végre eljutottam oda hogy elmondjam neki... Nem jött össze. Abszolút fölösleges vagyok neki, és nincs semmi remény.

Beleszerettem, mert gyönyörű, aranyos, jó humora van, teli önálló gondolatokkal... egyszerűen tökéletes úgy ahogy van. És már az elején látszott, hogy én meg ő, két különböző világ vagyunk, ég és föld. Nem kell hozzá sokat gondolkodnom, hogy rájöjjek, mit adhatnék én egy ilyen lánynak. Az égvilágon semmit. Nincs olyan dolog, amit egy ilyen senki, mint én, adhatna egy ilyen Istennőnek... Ezért is nem mondtam el neki előbb, csak az utolsó pillanatban... És tényleg... nem kellettem neki. Mondjuk barátok voltunk. Azt mondta maradhatunk barátok. Beleegyeztem, és azóta próbálom őt elfelejteni. Nem is igazán találkozunk, jelenleg jó 120 km választ el egymástól... és mégis... minden nap gondolok rá. Már több mint fél éve hogy elballagtunk pedig. De nem tudom felfogni... Nekem az életben soha nem kellett senki más, csak Ő. Feltétel nélkül szerettem őt, olyannak amilyen, szerettem volna őt boldoggá tenni, olyan boldoggá amilyen én voltam amikor vele lehettem... Érte mindent megtettem volna, soha nem kellett volna csalódnia bennem, mert kizárt, hogy én rajta kívül bárkit is szeretni tudnék, vigyáztam volna rá, és mindenben támogattam volna... Csak egy őszinte mosolyt láttam volna tőle, amikor rám néz... de soha nem sikerült ezt elérni... mindegy mit csináltam. Na? Nem erről álmodnak a lányok? Akkor mi a probléma? :( Nyílvánvaló, hogy bennem van a hiba... Szerettem volna öngyilkos lenni, de végül soha nem tudtam megtenni, mert életben tartott a remény, hogy majd talán, egyszer... Szóval marad az egyetlen lehetséges opció, el kell őt felejtenem. Csak az a bökkenő, hogy ő egyben az egyik legjobb barátom is, szóval ki van zárva, hogy pl MSNen megszakítsam vele a kapcsolatot, vagy ne találkozzak vele többet pl pár havonta... akkor inkább beledöglök. De ez így ebben a formában nem mehet tovább, mert tényleg kinyírom magam előbb-utóbb...


2011. márc. 14. 01:52
 1/3 anonim válasza:

1 Személyesen mond el neki az érzéseid, tisztázz vele mindent, legyél bátor.

2 Ha nem megy, és elakarod felejteni, akkor próbálj egy kicsit távolságtartó lenni, és próbálj barátként nézni rá. Nehéz!..De akard


Én az elsőt választanám

2011. márc. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ismerkedj más lányokkal.
2011. márc. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 koltt ***** válasza:

Hát öcsém te hatalmas egy láma vagy, már ne haragudj meg, de öcsém olvasd már át hogy mit írtál! Azt írod szó szerint: " Nem kell hozzá sokat gondolkodnom, hogy rájöjjek, mit adhatnék én egy ilyen lánynak. Az égvilágon semmit. Nincs olyan dolog, amit egy ilyen senki, mint én, adhatna egy ilyen Istennőnek..."

Aztán meg leírod hogy az égvilágon mindent meg tennél érte...

Most ez a két állítás nem nagyon van összhangban egymással. Ha tényleg csak ő létezik a számodra akkor nincs értelme lemondanod róla, akkor meg kell szerezned. De ahhoz hogy megszerezhess egy "istennőt" ahhoz istenné kell válnod, ha érted mire gondolok, legyél igazi férfi, a szó legnemesebb értelmében, dolgozz azért hogy a tied lehessen, sokszor nem elég bevallani, sokszor tenni, küzdeni kell. Keress rá google-ban erre:

Váci Mihály: Még nem elég. Olvasd el.

2011. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!