Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Régebben tetszett az egyik osztálytársam, és én is neki, és ő bevallotta, és elkezdtünk járni.Nem sokáig bírtam, mert zavart, hogy nem úgy viselkedett velem, mint azelőtt. Aztán szakítottam vele. Nagyon rossz érzés volt, és aztán kicsit megbántam. Azóta jóban vagyunk, de ha látom, hogy egy másik lánnyal beszélget, akkor rám tör a féltékenység. Úgy érzem, hogy megint tetszik, és állítólag én is neki, de nem vagyok biztos magamban. A barátnőim szerint meg kellene mondanom neki, hogy mit érzek. Szerintetek?
2011. márc. 13. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Mond meg neki lehet mégszeret :) és akkor újra mehet a szerelem :D
2011. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mond meg neki és lehet hogy ebből nagy szerelem lesz!!:)(L)
2011. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!