Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
már 2 hónapja nem hallottam tőle azt a szót hogy szeretlek....2 éve vagyunk együtt..de ő megcsalt engem 2xer is,átjött sírva és nem mondott el mindent..mástól tudtam meg pár részletet..és két hónapig külön voltunk.Abban az időszakban ő lefeküdt még 2 csajjal és én hülye visszafogadtam..azóta nincs kedve dugni:s nem mondja hogy szeret...és nem kedveskedik apróságokkal...:S tud cuki lenni,de eléggé idegbeteg...és újra 4 hónapja vagyunk együtt.
2011. márc. 13. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de tényleg nem akarlak megsérteni DE IGEN NAGY BAROM VAGY :S:S ! A lehető leggyorsabban hagyd p*csába. Mert hogy ő nem szeret az 1000%. Létezik más is!!!!
2011. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.Nem szeret.Nem hiszem el h nem látod :)
2011. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de vhogy énis érzem ezért megy a veszekedés állandóan
2011. márc. 13. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet,azzal a különbséggel,hogy ő nem csalt/csalna meg.
2011. márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első válaszolónak igaza van de azért kedvesebben is leírhatta volna :// mindenképp szakíts vele nem éri meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. márc. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szeret, és szerintem ha visszafogadtad, úgy érzi, hogy könnyű dolga volt, nem küzdött meg érted. De tényleg nem érdemel meg téged!
2011. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazatok van..ezt én is tudom..az a baj hogy sok mindent nem irtam le..szóval nem értitek a helyzetem..1 évig nagyon szeretett..annyira éreztem..aztán volt neki egy kilengése..utána ugye ujra összejöttem vele és annyira féltékenykedtem.. :/ 1 évig:Smegállás nélkül....nem engedtem hogy egy csajjal beszéljen,se puszit adjon neki:S ilyenért már 4 napig nem találkoztam vele:S nagyon besokalt egy év után.és akkor én elmentem bálba és megmondtam hogy jó ennek itt vége,megcsalom...és ő másnap időt kért tőlem..szünetet..akkor ő megtette egy lánnyal...1 hétig kérdezgettem miért nem ir nekem..aztán lejött hozzám pénteken sírva hogy megtette és hogy nagyon megbánta...vagy 3 órát végigbőgött..na meg énis...de elküldtem megmondtam hogy nálam sose lehet több esélye...próbálkozott pár napig...de köszönni se köszöntem neki..,,nagyon megutáltam"csalódtam...2 hónapig amig különvoltunk..ő lefeküdt 2 lánnyal... hogy eltudjon felejteni,de a csajnak is megírta facen hogy nem bir...nagyonszomoru voltam nélküle..iszonyuan hiányzott.bulikba járkáltam,de ottis csak rá gondoltam..amugy én nagyon hüséges tipus vagyok:)aztán ugye irt egy levelet amibe leirta hogy : mennyire megbánta csak rám tud gondolni:S minden percbe..mnindig csak én járok a fejébe..és hogy tudja hogy ezen nemtud változtatni és elbaszta,és csak én maradok az a lány az életébe akit ennyire fog szeretni....meg sorolhatnám...párszor találkoztam vele meghivott moziba midnenhova...egésznap tiszta aranyos volt..imádnivaló...1 hónapig nem feküdtem le vele mivel nem birtam ő ezt tiszteletbe tartotta..azóta mióta ujra együttvagyunk..ölelget és egésznap nagyoon ari mindennap találkozunk:$..csak nem mondja hogy szeret..kicsit megijedtem.. igy is letudnátok irni a véleményeteket?köszönöm előre is
2011. márc. 16. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!