Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megőrülök!

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy én egy tizenöt éves lány vagyok és két fiú is csatlakozik a történethez meg az én nehéz döntésem. Jelenleg van egy barátom akivel elég rég óta együtt vagyunk( 1év körül). Sajnos nagyon ritkán tudunk találkozni a nagy táv miatt, de amit olyankor érzek mikor vele vagyok az egyszerűen csodálatos, de ha nem vagyok vele akkor úgy érzem inkább semleges számomra. Ha nem vagyok vele, nem érzem úgy, hogy tényleg kapcsolatunk lenne. Szüleim tiltanak tőle, mert messze lakik. Egyébkét velem egyidős ő is és majd az a másik fiú is akiről most lesz szó. Közbe jött ez a másik srác, aki hirtelen elvarázsolt. Ő itt lakik a közelben szóval tudnék vele találkozni gyakran, nem havi pár alkalommal. Nagyon kedves velem és kinézetre is szimpatikus. Ha nem beszélek vele tényleg hiányzik és úgy érzem csak akkor lennék boldog ha megölelhetném. A barátaim azt mondják hogy ne szakítsak miatta a barátommal mert ez szerintük csak egy fellángolás. Tényleg szeretem a barátomat, de a szülői tiltás oka miatt még annyit sem tudnánk találkozni mint eddig. Szerintetek mi legyen? A közelebbi srácot kéne választanom vagy maradjak a jelenleginél? :(
2011. márc. 13. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szija! Én is voltám már ilyen helyzetben csak annyi különbséggel hogy fiú vagyok. Én azt tanácsolom és tartom logikusnak is hogy a közelebbit válaszd! Ha értelmes srác a távolabbi megfogja érteni. Így szüleid is elfogadják és te is boldogabb leszek. Remélem segítettem. Sok szerencsét!
2011. márc. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a közelebbit válaszd vele nap mint na tudsz majd találkozni és a szüleid nem fognak eltiltani tőle.
2011. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
most azért dobja ki őt hogy kényelmesebben lehessen nap mint nap? és ha az a fiú szereti? akkor ez egy nagy kib4szás vele szembe. de én aztmondom, aki már ilyenen elgondolkodik az nem is szereti a párját
2011. márc. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolso: Igazad vagy hogy nem szép dolog de azt is nézd hogy így akkor sem jó hogy havonta látják csak egymást! És ráadásul a szülei is tiltják! Ez semmien szempontból nem jó. És ha a fiú értelmes emberi lény akkor ö is belátja ezt!
2011. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!