Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez nálatok jelent valamit vagy felejtsem el? :O Lent.

Figyelt kérdés
Van egy barátom..érzem és tudom h szeret.. de most elbizonytalanodtam mert láttam a telefonján a háttérképet ..egy kocsi azelőtt pedig egy szőke csajszi áll.. kicsit elbizonytalanodtam..szerintetek jól teszem,és van miért vagy hagyjam ezt az egészet??
2011. márc. 13. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:

attólfügg, hogy szerinted olyan kép amit ő csinált valakiről, vagy neten találta mert amolyan szexis kép?

Ha az első akkor kérdezdmeg diszkréten hogy "Szép a kocsi..Meg a lány is. Ő ki?" viszont ha neten talált kép akkor lehet hogy csak szimplán tetszett neki.:)

2011. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj ne már :D


Tök sokáig olyan hátterem volt a gépen, hogy meztelen csajok váltották egymást. Ez semmilyen hatással nem volt a kapcsolataimra nézve. Vagy legalábbis én nem tudok róla.

2011. márc. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szerintem neten találta .. de akkoris zavar h egy másik csaj neki beállítva háttérképnek...
2011. márc. 13. 20:09
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem jogod nincs egy ilyenért felmozdulni. ez egy háttérkép, semmi más. biztos neten meglátta, és mondta hogy "de f4sza ezt leszedem" . 100%ig biztosvagyok benne hogy semmiféle érzelmet nem táplál a csajnak-.-
2011. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Birkuci ***** válasza:
Szerintem ez legyen a legkisebb gondod hogy mi a háttere a mobiljának. Akkor van gáz ha más lánnyal beszél és ha megjelensz jön a 'ne hari le kell tennem Szia' duma.
2011. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hú, hát a barátnőm tudna mesélni =) Lassan 4 éve vagyunk együtt, már az első naptól kezdve, mikor megismerkedtünk(akkor is jöttünk össze) szeretjük egymást, és az én szobámnak a falán volt kint egy meztelen csajos kép:D Szóval én a barátod cipőjében jártam, és a barátnőm szólt, hogy le kéne szedni, mert zavarja, nekem igazából addig eszembe se jutott. Később rájöttem, hogy nekünk ez nem azért van, mert mondjuk arra "verjük", hanem... nem tudom, csak ilyen menő dolog lehet. Mindegy. Az a lényeg, hogy úgy vett rá nagyon gyorsan, hogy leszedjem, hogy mondta, hogy ő is ki fog rakni magának a falra meztelen pasis képet=) Szerintem te is ezt alkalmazd, csak ne legyél olyan kegyetlen, hogy kirakod:P
2011. márc. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bolhából csinálsz elefántot.


F19

2011. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!