Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok találkozás az oka?

Figyelt kérdés

16éves vagyok..a barátom 18. 2hete vagyunk együtt..de már az elejétől fogva szerelmesek vagyunk(vagyis ő ezt mondta,először ő mondta ki h szeret.)

Tegnap egész nap együtt voltunk elmentem meccsére aztán a mamájáékhoz mentünk jól éreztük magunkat.Este felhívtam 10kor és akkor is minden rendben volt,terveztük a mai napot.Viszont ma reggel írt h neki ez nem megy és nem tud úgy szeretni ahogy kéne.És h nem kell neki senki:O elég nagyot néztem a tegnapi nap után ez jön...nem is érettem most délután barátnőm mondta h ne hagyjam annyiba.Felhívtam és folyton azt mondta h nem tudja mi ez és nem tud semmit...azt mondta h idő kell neki.

Barátnőm szerint nagyon össze van zavarodva.

Szerintetek mi lesz? Az lehet a baj h sokat találkoztunk?

Elnézést h hosszú lett:)


2011. márc. 13. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem van valami, amit nem mond el, egyébként miért lenne ez a hirtelen váltás?
2011. márc. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az pedig normális, hogy sokat találkozik két szerelmes ember.. az elején még a fiúk is igénylik, hogy minél több időt tölthessenek a barátnőjükkel! :)
2011. márc. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mi is sokat talállkozunk, egy héten 3/4szer , mert csak hétköznap tudunk. Viszont akkor volt olyan hogy reggel 9-től este 18 óráig.. Mi se vagyunk régóta együtt
2011. márc. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én már írtam oldalakat is:) Lehet, hogy csak fél, legyél vele kedves, meg minden, nekem is voltak ilyen időszakaim, hogy hülye érzéseim voltak. Csak legyél nagyon kedves vele, hívd el moziba, vegyél neki kis csokit vagy valami apróságot, egy idő után úgyis rendbe fog jönni, lényeg hogy ne hagyd és csak kedvesen.
2011. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
12 nap alatt 3x nem találkoztunk...szóval így kb.mi minden nap...:S de nem értem miért van össze zavarodva...:/ én úgy érzem rá találtam az igazira..:$ szeretem nagyon..és nem tudom ilyenkor mit kéne csinálni ha időt kér...:/
2011. márc. 13. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Figyelj, érdekes ez... Nálunk úgy volt hogy egy távolsági buszon ismerkedtünk meg kb 3 hete. Azóta találkozgatunk. Én is keresem, ő is keres, örülünk egymásnak. Már költögettünk is egymásra, és látszik, hogy nem csak én keresem hála istennek. Viszont én is szeretném őt, meg már az elején láttam hogy érdeklődött irántam, már első találkozásnál nagyon kereste a baráti körömet, de néha nem is tudom, valamikor meg én se akarom... se a találkozást, se a beszélgetést. Eldobni nem akarom, csak így keltem fel...Másnap teljesen más... Előtte is hiányzik, de másnap mégjobban. Szóval érdekes ez... Nem feltétlen nem akar semmit, lehet mindenkinek rossz napja!!! Neki is volt már olan hogy azt hittem megutált, pedig csak fáradt volt. Én sem hittem el hogy fáradtan ilyen az ember, de IGAZ...!!! Szóval nincs elveszve semmi, keresd, ha úgy látod, csak tényleg ne mindig, hanem adj neki egy kis szabadságot... :) hajrá neked is :))
2011. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 3. ez most nagyon jól esett megnyugtat...tudom ha az ember pozitívan fog fel midnent akkor csak jó lehet...pl. este nem tudtuk mikor megy buszom elmentünk h várjuk a buszt erre nem jött de monmdta ha nevetünk jó kedvünk van csak jól sülhet el és akkor mondta h bekísér veszprém-be és majd onnan nézünk buszt mert nem akarja h egyedül menjek.Oda értünk a buszmegállóba és láttuk h megy 10perc múlva buszom és nem kell bemennünk evszprémbe. és most is csak nevetek próbálok jól lenni és tudom h jól fog alakulni..:) de azért még érdekelnek hasonló hozzá szólások...:)
2011. márc. 13. 17:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Már ez is egy jel látod, hogy be akart kísérni. Eleinte nálunk is ilyenek voltak, hogy kisér, nem kísér? Én mentem ki hozzá vidékre, és kivettem előtte pénzt ATM-ből hogy haza tudjak menni, és nem tudom hova tetem, a busz bennállt. Ő mondta hogy mennyi a buszom? Mondom kb 500ból megússzuk, Adott egy 1000-rest... Mondtam neki hogy "majd lógok akkor :D" Aztmondta: "Áhh hagyjad :P" Szóval szívből adta. Előtte együtt beültünk egy kávézóba, akkor meglepődtem, mert 560ft volt a tétel, és ő akart fizetni. Én odadobtam egy ezrest, és mondtam neki hogy 60ft apród lesz? És 60ft-ot adott be. Másnap telejesen ő fizetett, utána én. Mikor kijöttünk az első "találkozós kávéházból", már akkor célzott ujból rá hogy én akartam fizetni... Szóval keresgsd a jeleket, biztos van nálatok is. Minden ki apró fontos lehet :))
2011. márc. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De most keressem vagy hagyjam amíg átgondolja?
2011. márc. 13. 18:16
 10/10 anonim ***** válasza:
felhívhatod ha gondolod, de a talit ne hozd fel. Beszélgessetek másról. :)) Mit csinált ma, mit fog holnap, te hol voltál, ha esetleg voltál valahol, tereld el a figyelmét a találkozás miatt. Vagyis gondolom találkozást terveztetek mára nem?
2011. márc. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!