Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Férfiak! Miért szeretite...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Férfiak! Miért szeretitek a nőkkel való együttélést? A sex a motiváció ott vagy van esetleg más is? 25L

Figyelt kérdés
Mondjuk,az hogy a nő kiszolgál benneteket,rendet tart a lakásban.
2011. márc. 13. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom,hát ha szeretek valakit és már hosszú ideje együtt vagyunk akkor evidens az összeköltözés....
2011. márc. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első sorban mert szeretem(xy dolog miatt).

A kiszolgálást el tudom viselni de nem igénylem.

A szex nagyon fontos.

És sok más dolog is ami miatt...

Család alapítás stb..

2011. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja. Nővel élni jó :)
2011. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ez a kérdés kísértetiesen hasonló lélegzetvételű mint egy korábbi: "minek egyáltalán lefeküdni?". a szexen és a háztartáson kívül azért egy nő még másra is jó ám. mondjuk lehet vele beszélgetni, közös programokat csinálni stb..

nem éltem még együtt nővel, szóval ha úgy vesszük nem vagyok hiteles válaszadó, de kifejlődött már annyira a világlátásom, hogy tudom én mit szeretnék egy nőtől.

mondjuk ilyen apróságok, hogy reggel felébredsz és látsz egy szép lányt ahogy bájosan alszik. jó érzés lehet amikor úgy mész haza, hogy valaki vár, valaki örül neked.

úgy elaludni, hogy melletted van egy lány akit szeretsz az szintén nagyon jó. azért mert rendet tart a lakásban? utánam nem kell rendet tartani! főzni is tudok, szóval nem halok éhen. amiket mondtál eléggé sokadlagosak számomra. kell egy társ, azért...

2011. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
héhaver, belédszerettem !! :D
2011. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

héhaver, ott a pont

jól mondja , csak én nem tudtam volna így összeszedni

2011. márc. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Felvidítja a napi gondoktól terhelt, megfáradt férfit. :)
2011. márc. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
basszus te normális vagy h ilyet kérdezel?na valyon mért szeretik az együttélést a pasik?azért amiért a nők.mert szeretik a párjukat.szerintem te ne költözz össze senkivel sem ilyen felfogással.
2011. márc. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!