Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondolnátok, ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok, ha a volt párotok azt mondaná, hogy meglátjuk kinek mi jön össze?

Figyelt kérdés

Volt párommal szeretnék újra összejönni, ő ezt tudja is, neki a válasza erre egy talán volt.

Nemrég írtam neki burkoltan, hogy lehetnénk kettesben, erre írta, hogy meglátjuk kinek mi jön össze.

Amikor találkoztunk 1 hónapja, azt mondta, lehet, neki nem is lesz barátnője többé, és hogy nem az ő stílusa a csajozás.


Szerintetek van kilátásban valakije? Mikor ezt megkérdeztem annyit írt, hogy ő nem elrontója semmi jónak.


Lehet, hogy van kiszemeltje, csak nem mondja? Tudja, hogy odáig vagyok érte. Vagy lehet, hogy csak terelte a témát? (szűz még, én nem)


22/L vagyok


2011. márc. 12. 22:33
1 2
 11/15 Birkuci ***** válasza:
Hm. Mintha rólam beszélnél. Ugyanilyen vagyok és voltam mindig. Magamról tudom hogy kissé félénk, féltékeny lehet, nem szeret kezdeményezni és szereti ha egy lány körberajongja. Lehet ez hülye felfogás részemről. Lehet jó ötlet a megdöntés elmélet. Nálam bevált. 6évet éltünk együtt a párommal. Most én is úgy vagyok hogy több csajom nem lesz. Csak Ő kell(ene) ha vissza tudnám szerezni.
2011. márc. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szóval akkor tényleg léteznek ilyen pasik, mint amilyen ő? Reményt adsz, hogy nem csak megjátssza magát. Nagyon ritka pasi, kilóg a többiek közül. Én nagyon szeretnék újra vele lenni. Csak ő kell, senki más.
2011. márc. 13. 00:25
 13/15 A kérdező kommentje:
Még valami... megdöntés elmélet? Vagyis feküdjünk le, és akkor hátha újra összejövünk?
2011. márc. 13. 02:37
 14/15 anonim ***** válasza:
igen. miért ne? egy férfira nagy hatással van az első
2011. márc. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Én azt hittem, ez csak a csajoknál van így. Egyébként gondoltam rá, csak mivel megcsókolni is alig mert, így nem akarom elsietni, pedig akkor még ő is biztos volt abban, hogy szeret engem.
2011. márc. 13. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!