Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire gondolnátok, ha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnátok, ha a volt párotok azt mondaná, hogy meglátjuk kinek mi jön össze?

Figyelt kérdés

Volt párommal szeretnék újra összejönni, ő ezt tudja is, neki a válasza erre egy talán volt.

Nemrég írtam neki burkoltan, hogy lehetnénk kettesben, erre írta, hogy meglátjuk kinek mi jön össze.

Amikor találkoztunk 1 hónapja, azt mondta, lehet, neki nem is lesz barátnője többé, és hogy nem az ő stílusa a csajozás.


Szerintetek van kilátásban valakije? Mikor ezt megkérdeztem annyit írt, hogy ő nem elrontója semmi jónak.


Lehet, hogy van kiszemeltje, csak nem mondja? Tudja, hogy odáig vagyok érte. Vagy lehet, hogy csak terelte a témát? (szűz még, én nem)


22/L vagyok


2011. márc. 12. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Épp csapja a szelet valaki másnak és még kell neki egy kis idő h kiderüljön h vele lesz-e valami. Ha nem jön össze akkor visszamegy hozzád, ha összejön akkor elfelejt.
2011. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
dugd meg gyorsan akkor megtudja milyen egy nővel és belédesik ...
2011. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

sztem mi pont ugyanazon úton járunk. hasonló a szituáció. sztem hidd el, jön egy csa, ő ne fogja eztaz egészet ellenezni, ajtói nyitva állnak a lehetőségeknek.

és lehet hogy akadnak lányok, miért ne?

2011. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tartalék vagy.
2011. márc. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
"fél tőled",először "beakar melegíteni " hogy veled már ne szűz zen csinálja . ,valahogy old meg hogy beinduljon rád,dugasd magad meg vele ,és beléd fog zúgni.
2011. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem szeretek ismételni senkit, de az első teljesen jól látja, és még páran.
2011. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A történelemben előfordult már olyan h egy pasi attól szeretett bele egy lányba akit amúgy nem szeretett h megd*gta?
2011. márc. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essék, nem azért szakított, mert nem szeretett, hanem mert nem bízott bennem. Szóval... hacsak azóta nem szeretett ki belőlem, akkor lehet még érez valamit irántam.


És tényleg azt mondta, hogy nem az ő stílusa a csajozás, és bár gondolkozott egy időben rajta, nem hiszi, hogy csajozni fog.

2011. márc. 12. 23:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Óh drága, és ezt te el is hiszed?:)
2011. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát, öhm... el... mert ezt már nem először mondta, és tényleg nem is az a nagy csajozó alkat. Cuki és aranyos, de elvan a saját világában.
2011. márc. 12. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!