Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor ez mi? Mire kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez mi? Mire kéne vélnem ezt? Akar még valamit? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Megismerkedtem decemberben egy nagyon kedves sráccal. Első látásra éreztem már valamit, persze nem azt mondom hogy szerelem első látás volt csak éreztem valami olyat amit még soha nem ért el. Egyszer-kétszer beszéltünk társaságban, de semmi nem volt. Aztán december végén találkoztunk egy buliban. Mindkettőnkben volt egy kis alkohol már. Odajött hozzám és köszönés képpen egyszerűen megcsókolt. Egész buli alatt együtt voltunk, kimentünk beszélgetni is meg minden. Aztán rá két hétre együtt szilvesztereztünk egy szórakozóhelyen. Ott is végig ketten voltunk szinte. Majd reggel megvártam vele a buszt és csókkal köszönt el. Onnantól kezdve beszélgettünk neten keresztül is, telefonon, de nem találkoztunk csak egyszer. Aztán véletlen összefutottunk egy buliban ismét. Egész bulin ismét együtt voltunk és buli után még egy olyan 3-4 órát maradt beszélgetni. Találkoztunk személyesen rá következő pár hétben. Minden nagyon jó volt. Úgy beszélt rólunk mintha együtt lennénk. Bemutatott a szüleinek is. Aztán február közepén egy csütörtöki nap mondta, hogy beszeretne mutatni a barátainak szombaton és ott is aludhatnék. Meg is beszéltük, hogy átmegyek kocsival csak hívjon majd mikor. De egyszerűen eltünt...Se telefonon sehol nem lehetett elérni...Majd most március elején ismét keresett mintha nem telt volna el egy nap sem. Azóta nem találkoztunk. Mikor kérdeztem mi történt hol volt eddig, csak terelte a szót…konkrét választ nem kaptam eddig. Nem tudom mire vélni hogy kb. két hétig úgy tett mintha halott lenne…
2011. márc. 12. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? A fiú/férfi idősebb vagy fiatal?
2011. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én most töltem a 19et ő pedig a 24et fogja...
2011. márc. 12. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
vhogy szedd ki belőle h mi volt. és próbáljátok meg.
2011. márc. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek azt gondoltam, hogy a fiatalember jóval fiatalabb mint te aztán megijedt..


Szerintem taktika...hogy érdekesebbnek/titokzatosnak tűnjön

számodra..a hülyítés kizárva elvégre a szüleinek is bemutatott + a barátainak is beakart + ott alvás..


elképzelhető, hogy történt valami( nem tudom valami eü probléma ami számára kínos vagy nem tudom) aztán nem tudott jelentkezni..mindenesetre szerintem nem szórakozik veled- habár furcsa az eltűnés- de az előzményeket nézve nincs okod aggodalomra..

2011. márc. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!