Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos a haragom vagy sem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a haragom vagy sem, ha igen sztetek miért, ha nem atta is kérnék indokot (? )

Figyelt kérdés

a lényeg h a barátom már vagy 1,5 hete tudja h az oszttársai ivászatot tartanak, és végig azt szajkózta h ő nem megy és h inkább eljön hozzám, én megkérdeztem tőle h miért, hisz nincs értelme kihagyni és menjen el nyugodtan.

ma lesz az ivászat. erre tegnap este még 8 fél 9 fele is azt mondta h nem megy jön hozzám, én ugye meglepivel készültem neki,terveztem. erre ma délben bejelenti h ő megy iszogatni,stb és kiakadtam mert nem az h megy, nem azért ,menjen,de ha végig azt mondja h nem megy akkor ugye nem tervezek haverokkal,bnőkkel. de mivel ő azt mondta h jön, enm terveztem és ez feldühített, mert nem akarok itthon unatkozni, jóformán az életemet megunva itthin lenni:S és ő akadt ki mert h nem értem meg h h szóljon ha ma döntötte el,de sztem ha még enm döntötte el, akk ink azt mondja h majd meglátjuk és h én is nyugodtan tervezzek vmi lehetséges programot magamnak.

nah hát én itthon ülök mert nincs fent egyetlen normális ember sem msnen se máshol...

sztetek jogos olt a kiakadásom és a haragom a abrátom iránt? vagy pedig hülyeség?


2011. márc. 12. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Jogos.

Egyébként nem egészséges, ha külön mentek bulizni. Hidd el. Tapasztalat.

Vagy nem is akarsz az ő társaságával bulizni? (még ha nem is iszogatni,csak ott lenni)

2011. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
atta=arra(csak félreütöttem véletlen)
2011. márc. 12. 16:52
 3/5 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam h nem szeretnék,de nem bírom a haveri társaságát, főleg h van köztük olyan aki enyhén szólva iritál,de nagyon mert belekontárkodik dolgokba...

am meg már azért sem mennék, sőt megmondtam ismerősömnek h ha ezért nem megy hanem jönne hozzám sem engedem,menjen oda...

2011. márc. 12. 16:53
 4/5 A kérdező kommentje:
am ez nem buli, z affélre iszogatás, és bezsélgetnek...aztán a többi megy bulizni, a abrátom meg haza,azután si elakart jönni,de mondtam h nem kell
2011. márc. 12. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahan. Értem. A volt barátomnak is voltak lyenjei, hogy nélkülem ment valahová, haveri iszogatás csajok nélkül, csak sajnos kiderült, hogy mégis voltak lányok,csak a barátnőknek volt tilos menni. Meguntam a dolgot. Nehogy már ne én legyek az első!

Egyébként ne is engedj. Fel ne add a büszkeséged.

2011. márc. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!