Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magasság szerintetek sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasság szerintetek sokat számít?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy megismerkedtem egy tök aranyos sráccal és még kb. sohasem éreztem így... Szerintem totál belezúgtam pedig még csak egyszer találkoztunk, mondjuk msn-en sokszor dumálunk, ezért olyan mintha már régóta ismerném.

És nem bunkó mint a legtöbb srác, hanem éretten gondolkozik, nagyon komoly, de tud viccelődni is.

Egyetlen probléma, a magasságkülönbség... 12 cm-rel magasabb vagyok nála =/

Mondjuk azt mondta, őt nem zavarja, és valószínűleg én is hozzá tudnék szokni, mivel 183 cm vagyok és így tudom milyen ha alacsonyabbak nálam.

Ti mit gondoltok?


2011. márc. 12. 16:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Most mondjam azt, hogy a 197 centimmel örülök ha csak 20 centivel alacsonyabb nálam a lány? Én örülnék, ha nem kéne folyton lefele néznem a barátnőmre. A szerencsétlenül lehajolva adott csókról nem is beszélve.

20/F

2011. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

16- évesen ki a f*szt akarsz kioktatni valakit a kis "kapcsolataidról" ? Gondolom te is olyan "olcsó" kategóriás kis zsömlefej vagy aki még nem volt együtt egy hónapnál többet senkivel úgyhogy nem igazán adunk a véleményedre!


Amúgy a kérdezőnek: A 183 cm egy kicsit tényleg magas de legalább sokkal nőiesebb mintha törpilla lennél! Én 175 cm vagyok nincs is vele semmi bajom szerintem ha jól mutattok együtt és a magasságkülönbség ellenére is férfinek tekinted -mondjuk izmos meg magabiztos stb- akkor nem lehet zavaró!

2011. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ez hülyeség amit itt az egyik kommentelő írt... mégis mi köze van az értetlenség meg hogy valakit zavarja ha barátja kisebb valakit nem.. miért erőltesse rá magát egy olyanra akit nem 100%-an akar .. hülyeség megmondom a frankót én sem érezném jól magammal nálam 10 centis lánnyal jól..főleg hogy 188 centi vagyok..de ez nem feltétlen az éretlenséget jelenti , amit te mondasz az az hogy számítnak neki a külsőséges dolgok..mint mindenkinek, gondolom akkor te "érett" vagy , ergo akárkivel össze jössz
2011. márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kérdező! nem Vikinek hívnak véletlenül? XDDD
2011. márc. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 napietus ***** válasza:
én csak 164 cm vagyok (mindig zavart egy kicsit, hogy nem vagyok legalább 170), nekem mondjuk számított, hogy magassarkúban se legyek magasabb a pasiknál. de Te elég magas vagy, így megszokhattad az érzést, hogy a legtöbb emberre lefelé nézel. szóval ha nem zavar, akkor nincs gond.
2011. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

16:09

Nem nem Vikinek hívnak

Ja és köszi mindenkinek:)

További válaszokat várok

2011. márc. 14. 16:37
 17/19 anonim ***** válasza:
nincs semmi rossz abban, ha te magasabb vagy nala, a lenyeg, hogy szimpatizaljatok, megertitek egymast!
2011. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

194 vagyok, a barátnőm 165 :D 2 éve együtt vagyunk

18/f

2011. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Csak az számít ti hogy érzitek.

Járj el vele helyekre, és nézd meg, hogy rosszul érzed-e magad miatta, vagy nem zavar. Ha vannak fentartásaid miután kicsit kipróbáltad, akkor nem szabad erőltetni, de ha nem zavar, akkor ne érdekeljen a mások véleménye, főleghogy őt se zavarja.

2011. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!