Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magasság szerintetek sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasság szerintetek sokat számít?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy megismerkedtem egy tök aranyos sráccal és még kb. sohasem éreztem így... Szerintem totál belezúgtam pedig még csak egyszer találkoztunk, mondjuk msn-en sokszor dumálunk, ezért olyan mintha már régóta ismerném.

És nem bunkó mint a legtöbb srác, hanem éretten gondolkozik, nagyon komoly, de tud viccelődni is.

Egyetlen probléma, a magasságkülönbség... 12 cm-rel magasabb vagyok nála =/

Mondjuk azt mondta, őt nem zavarja, és valószínűleg én is hozzá tudnék szokni, mivel 183 cm vagyok és így tudom milyen ha alacsonyabbak nálam.

Ti mit gondoltok?


2011. márc. 12. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy őt marhára nem zavarja. Engem sem zavarna, ha egy magasabb csajom lenne. De mint látható, téged ez zavar, ami azért mutatja, hogy elég éretlen vagy még egy rendes kapcsolathoz.
2011. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

sztem nincs vele semmi gond, főleg ha mondta h nem zavarja, érezd jól vele és sok boldogságot :)

17F

2011. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Engem egy kicsit zavar, ebben van valami, de hozzá tudnék szokni, hiszen nem minden a külső.

Ami az éretlenségemet illeti, hát az abból is következhet, hogy életemben nem volt még komoly barátom sem semmi, és nem tudom, hogy kezeljem a dolgokat...

Egyébként ő 23/F, én 18/L

2011. márc. 12. 16:12
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az alacsony pasik férfiatlanok. Én csak olyannal létesítenék kapcsolatot, aki min. 10 cm-rel magasabb nálam. Hozzájuk még jobban vonzódom, mert ezáltal törékenynek érzem magam mellettük, ők pedig nagyobbnak és erősebbnek látszanak, ami jobban felizgat. Szeretem érezni a férfiakon a dominanciát.

Igaz, én 164 cm vagyok.

Szóval eléggé megszívtad azzal, hogy egy felhőkarcoló vagy.

Üdv: 16/L

2011. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha titeket kettőtöket nem zavar akkor nem számít.
2011. márc. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

16/19

mekkora egy paraszt vagy

szerintem inkább az szívja meg de alaposan aki veled kezd:S

szánalmas

2011. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
*16:19
2011. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16:20-nak van igaza, ha titeket nem zavar, akkor még másoknál sem fog különösebben szemetszúrni. De ha látnak egy görnyedt hátú égimeszelő nőt és egy nyakát behúzva közlekedő önbizalomhiányos kisugárzású férfit, az már fura.
2011. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A nők 90%-át zavarja, ha egy srác alacsony, akkor is, ha ők még alacsonyabbak. Viszont ha téged nem (kérdezd meg magadtól még egyszer őszintén, biztos nem zavar?), és őt se, akkor hajrá! :)
2011. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

16:19 Tudod mit? Csak sajnálni tudlak -.-'

2011. márc. 12. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!