Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsak-e vele? Ez megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak-e vele? Ez megcsalásnak számit?

Figyelt kérdés

Már szilveszterkor részegen egy másik csajt ápolt de aztán megigérte hogy nem csinál többet ilyet és adtam neki még egy esélyt. de aztán megtudtam hogy msneznek és megkérdeztem tölle hogy mi van köztük és mondta hogy semmi meg csak 1x beszéltek és kitörölte msnröl is meg fbröl is. Nekem már ezek után többet gyanakszom es véletlenül náam bejelentkezve maradt a facebookon és én meg nem birtam ki és elolvastam. egy lány irta neki hogy :

Nem szeretnélek zavarni, csak gondoltam megkérdezem, hogy mi újság Veled, hogy vagy?

Elég régen beszéltünk, már nem tartjuk a kapcsolatot, de gondoltam azért rákérdezek, hogy hogy mennek a dolgaid.

Remélem nem veszed tolakodásnak!

erre ö

Igen, amugy voltál nekem is az eszembe, hogy tényleg elég rég nem beszéltünk és szinte már semmit nemtudunk egymásról. Egyáltalán nem veszem tolakodásnak épp,hogy örülök ennek hogy írtál! Remélem veled minden rendben van és azért elkezdhetnénk beszélgetni "újból"!

a lány:

Nagyon jól esik, hogy gondoltál rám! :)

Örülnék neki, ha megint beszélgetnénk. Remélem még áll az a koktél, amit ígértél, ha egyszer Debrecenben leszek.

erre ö:

Jaj dehogy felejtettem el, befogom tartani!! Elmesélek mindent ha msn-en tudnánk már beszélni!


A lány györben lakik ugy hogy nagy a távolság akkor is aggodjak vagy ne is vegyem figyelembe?

igaz nem volt szép hogy megnézetem de mit tegyek?

mert minden más vele nagyon jó meg kérdezi hogy mi zavar benne meg stb...

Mit tegyek???

Köszi a válszokat


2011. márc. 12. 13:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez egy gyenge kis semmi!!! Ne foglalkozz vele, persze ha fiatal vagy még nagyon mondjuk 16-17 éves, akkor tudd, h a hapsik ebben a korban nem túl hűségesek, de a korrektebje előbb szakít. Mindenesetre ez nem ügy, laza flört, te sosem csináltál ilyet? Amúgy ha zavar, nem tudod elviselni, akkor szakíts, elvileg mindenkinek megvan a saját hercege...v mégsem, nem tudom, próbálkozni lehet.
2011. máj. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia. 26 éves vagyok bőséges tapasztalattal.

Ügyet nem csinálnék belőle de egy laza békés napon csak mellékesen megkérdezném hogy tartják e a kapcsolatot egymással.

Ha bőszen tagad akkor nem tudom lehet előhozakodnék a dologgal. Ha bevallja hogy 1-1 üzit váltottak akkor őszinte de ha tagadja akkor az elég gáz mert akkor titkolózik.

nyilván nem jönne össze hosszútávon egy messze élő lánnyal, de lehet egy kalandnak kéne neki.

2011. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!