Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsak-e vele? Ez megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak-e vele? Ez megcsalásnak számit?

Figyelt kérdés

Már szilveszterkor részegen egy másik csajt ápolt de aztán megigérte hogy nem csinál többet ilyet és adtam neki még egy esélyt. de aztán megtudtam hogy msneznek és megkérdeztem tölle hogy mi van köztük és mondta hogy semmi meg csak 1x beszéltek és kitörölte msnröl is meg fbröl is. Nekem már ezek után többet gyanakszom es véletlenül náam bejelentkezve maradt a facebookon és én meg nem birtam ki és elolvastam. egy lány irta neki hogy :

Nem szeretnélek zavarni, csak gondoltam megkérdezem, hogy mi újság Veled, hogy vagy?

Elég régen beszéltünk, már nem tartjuk a kapcsolatot, de gondoltam azért rákérdezek, hogy hogy mennek a dolgaid.

Remélem nem veszed tolakodásnak!

erre ö

Igen, amugy voltál nekem is az eszembe, hogy tényleg elég rég nem beszéltünk és szinte már semmit nemtudunk egymásról. Egyáltalán nem veszem tolakodásnak épp,hogy örülök ennek hogy írtál! Remélem veled minden rendben van és azért elkezdhetnénk beszélgetni "újból"!

a lány:

Nagyon jól esik, hogy gondoltál rám! :)

Örülnék neki, ha megint beszélgetnénk. Remélem még áll az a koktél, amit ígértél, ha egyszer Debrecenben leszek.

erre ö:

Jaj dehogy felejtettem el, befogom tartani!! Elmesélek mindent ha msn-en tudnánk már beszélni!


A lány györben lakik ugy hogy nagy a távolság akkor is aggodjak vagy ne is vegyem figyelembe?

igaz nem volt szép hogy megnézetem de mit tegyek?

mert minden más vele nagyon jó meg kérdezi hogy mi zavar benne meg stb...

Mit tegyek???

Köszi a válszokat


2011. márc. 12. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Uh...hát engem idegesítene nagyon,úgyhogy tuti rákérdeznék.
2011. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Én már az első után szakítottam volna vele. Pláne hogy részeg? Ha levágnák a kezem se engedném a páromnak hogy 1 pohárnál többet igyon bár nem is olyan típus. Mondjuk most bulizni ment és 1 pohárról volt szó erre ivott valamit meg 2 sört, úgyhogy megmondtam neki hogy idén már egy kortyot se fog inni... Kinyírom ha nem tartja be... =)
2011. márc. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Hát szerintem túlreagáljátok a dolgokat :D ezt még flörtölésnek sem nevezném.


Utolsó hozzászóló:

Nem tudom milyen "papucs" párod lehet, de én biztos nem hagynám hogy úgy kezeljenek mint egy 6 évest. Szerintem nem fogja a végsőkig tűrni, hogy elnyomd és egyszer azt mondja "elég volt". A leírtakból ítélve úgy bánsz vele mint egy rabszolgával, ez az egész egy nagy vicc :D

2011. márc. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kranpusz ***** válasza:

Nagyon nehéz lesz de azt tanácsolom hogy várj!

Most nálad az előny hogy többet tudsz mint amit gondol.

Nem kell a legrosszabra gondolni rögtön, tehát türelem.

Most már úgy is ki van hegyezve a füled, szemed rögtön tudni fogod hogy ha baj van.

2011. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ezt túl reagálni, lehet hogy valami nagyon régi ismerősök és ennyi.

13:50-es! Te hány éves vagy? Így ismeretlenül sajnálom szegény barátod. Mi az, hogy te mondod meg neki mit csinálhat és mit nem, barátod vagy a rabszolgád? Nálam már rég repült volna az ilyen barátnő.

2011. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
13:50 Ne vidd túlzásba mert 500 fiúból 1 ilyen van és pont kifogtad... ha rájön h papucs lett belőle kidob és akkor ez neked nagyon nehéz lesz mert másik balekot nem találsz főleg nem ekkorát :D
2011. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 napietus ***** válasza:
53%

jaj, hát ez még flörtnek is gyenge :) az meg bunkó dolog volt, hogy elolvastad, remélem érzel szégyenérzetet legalább emiatt.


ha az én férjem olvasgatná az fb üzeneteimet, asszem infarktust kapna :P pedig nem csalom, csak néha jó így a távolból húzni egymást (már akivel lehet).

2011. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez semmi, ez csak amolyan haverkodás..

márcsak a sok km miatt se működhet.

2011. márc. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Leápol egy másik csajt de nem megcsalás?
2011. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy 3 éve élek komoly kapcsolatba sok csajjal beszélgetek neten. Pl van olyan egyetemi társam akinek még a szexuális életét is tudom, azaz kettő is. Elmesélték nekem, jóba vagyok velük, de sose csalnám meg a barátnőm.
2011. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!