Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Azt hisz más kell.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt hisz más kell.

Figyelt kérdés
Barátnőm megkérdezte hogy legyünk csak barátok? Azthiszi hogy az exeimet szeretem és ilyenek... mit tegyek ennek?? nekem csak ő kell:S
2011. márc. 12. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet, h okot adtál, h így viselkedjen?

A lányok nem találnak ki ilyet maguktól.


Elég röviden fogalmaztál, hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?

20/L

2011. márc. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 éves ő 15 éves. nem adtam rá okot.. egy hete vagyunk együtt és aztmondta hogy azért mert én beszéltem neki az exéről és ezért:SS
2011. márc. 12. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet "áradoztál" az exeidről, rosszul esett neki, dee semmi nincs veszve.

Lepd meg pár szál virággal, nem feltétlenül kell vörös rózsának lenni v menjetek el moziba, sétálni és mond el neki, h fontos neked!


1 jó tánács még: ne támadd le és ne legyél túl nyomulós! (azt a lányok nem szeretik)

2011. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. márc. 14. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!