Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy érjem el hogy bízzon bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy bízzon bennem?

Figyelt kérdés
összejöttem egy lánnyal, és 1 hete vagyunk együtt. Boldogok vagyunk és minden de látom hogy nem szeret annyira. Mondta hogy átbaszta egy srác azóta nem tud szeretni ilyenek. én azt akarom elérni, hogy bízzon bennem. azt a fajta bizalmat, hogy nem csak a szexre kell nekem. tegnap nagyon jól elvoltunk.. de mondta hogy én őt nem szeretem ilyenek csak arra kell nekem stb.. és ezt akarom elérni hogy bebizonyítsam nem csak arra kell. mit tehetnék? :S
2011. márc. 12. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ölelgesd sokat, és suttogd a fülébe mennyire szereted.
2011. márc. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mondogattam neki már nagyon sokat:) annyira rossz így mert elhívom hozzánk is, tényleg hogy sétáljunk egyet meg stb mert ugye nem egy város.. és elhívom ide aztán érzem hogy "fél"
2011. márc. 12. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezzel nem lehet mit kezdeni, ha az ember átbasszák, akkor is kell egy kis idő míg "kigyógyul",idővel megfog benned bízni.

Puszilgasd,ölelgesd,szeretgesd,a lényeg hogy Éreztesd,hogy szereted.Idő és türelem.

2011. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!