Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hé! Te ott! Igen, te! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé! Te ott! Igen, te! Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

Lány:

-Nyugodtan nézz komplett idiótának,tőled már megszoktam...

Fiú:

-Oké. =D Nem,nem nézlek annak.

Lány:

-De,igazad van.Tényleg az vagyok.Mindig is az voltam.Csak nem vettem észre...=)

Fiú:

-És ezzel nincs semmi gond. =)

Lány:

-Dehogynem.Bár,mondjuk,ha nem lennék ilyen hülye...Hm.Nem is hülye.Sokkal inkább elvetemült.Szóval,ha nem lennék ilyen elvetemült akkor sok minden nem történt volna meg az életemben.Se a jó,se a rossz dolgok.Hogy te hová tartozol azt majdhogynem lehetetlen eldönteni.Gyönyörű és feledhetetlen pillanatokat éltem át veled,mégis pokolian fájt mikor elhagytál.Ám mindent összevetve mégis azt hiszem,te voltál az eddigi legjobb dolog az életemben...


2011. márc. 11. 23:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát,már októberben szakítottunk,szóval annyira nem friss...=/
2011. márc. 12. 13:52
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan miért lenne bolond ez a lány? Nekem tetszik mint párbeszéd sőt, jó fej lehetsz. Látszik, hogy még kicsit szereted az illetőt, jól gondolom? Vagy legalábbis szívesen gondolsz vissza rá. Nincs ezzel semmi gond.


amúgy... olyan furcsa volt. Mintha én is írtam volna anno egy kérdést ugyanilyen címmel. Hirtelen azt hittem, hogy átkeveredtem a régi kérdéseim oldalra :D Elég kómás lehetek.


16/f

2011. ápr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, a lány reménykedik az újrakezdésben, csak nem mer konkrétan rákérdezni. Célozgat..
2011. ápr. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

annyi, hogy a lány tud őszintén és szívből szeretni. én is hasonlóan vagyok néhány barátommal. ők voltak a legszebb pillanatok az életemben, de a legnagyobb kínokat is ők okozták, amikor kiléptek az életemből...

L/19

2011. ápr. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Erre így röviden csak ennyit írnák:

"Sok sebet hordozok, de hordozok magamban olyan pillanatokat is, melyek soha nem történtek volna meg, ha nem merészkedek túl a határokon." P. Coelho

Szerintem akkor tudjuk már így értelmezni a kapcsolatunkat, amikor elmúlik a harag és igazi szeretet lép a helyébe. Nem számít mennyire megbántott minket a kedves, végeredményében jó, hogy egyáltalán megtörtént.

2011. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!