Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről? Mit tennél ha a helyemben lennél ebben a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal hogy nem tizen, és nem is huszon évesek vagyunk, hanem 30+! Én vagyok a pasi.

Amikor megismerkedtem vele, háromnegyed évvel ezelőtt, ő benne volt egy rossz kapcsolatban. Van 2 gyereke, de már nem az apjuk az, akivel akkor együtt volt. Azt mondta, hogy szeretne velem lenni ha jól kijövünk, és felhagy a másik kapcsolatával. Bármit csináltunk, nagyon jó volt együtt, mentünk kirándulni, több napokra, és minden a leges legjobb volt, mint amilyen még soha azelőtt, neki is, nekem is, nagyon nagy összhang, hasonló hobbik, hasonló érdeklődési kör. Közben ő még benne volt abban a kapcsolatában is. Aztán megismerkedésünk után kb 2 hónappal nekem sajnos ott kellett hagynom a munkámat. Azóta sajnos nem találtam rendes állást, munka nélkül vagyok. Ekkor még megértettem, hogy jó, most elvesztettem az állásom, most még így nem akar összeköltözni, 2 gyerekkel, hisz nem akarja otthagyni a biztost, a bizonytalanért. De mostanában már egyre inkább zavar az, hogy nem vagyunk együtt, lassan már 1 éve ismerem. Törekedtem eddig arra, hogy minél jobb állást találjak, minél nagyobb fizetéssel, hogy előtudjam ezáltal teremteni azt a pénzt amivel a normális együttélést tudnám biztosítani. Hozzáteszem, nem azért nem találok állást, mert nincs diplomám, vagy mert nem keresem az állást. De keresem, és diplomám is van, és nyelvvizsgám is. De kérdeztem tőle, hogy mi van akkor, ha nem találok olyan állást amivel sokat keresek, hanem mondjuk csak olyat, amivel havi 100at kábé. Kérdeztem, az jó e, és hogy akkor összeköltözünk, és együtt leszünk? Merthogy beletudok adni a közösbe, tudok fizetni a rezsit, meg amiket kell én is, ugyanúgy részt tudok venni a közös életünkben. De azt mondta, hogy az úgy nem igazán jó. Az a baj, hogy nagyon szeretem, és nem látom tisztán, hogy most mi van. Én ha belegondolok, és szeretek valakit, engem nem érdekelne hogy most van e munkája vagy nincs, hanem azt mondom, hogy jó, legyünk együtt, hisz ez a lényeg, mert szeretsz, én szeretlek, és legyünk együtt, mert tök jó együtt, aztán valahogy megoldjuk a többit, de együtt vagyunk, és ez a lényeg. Én így gondolkodnék. De persze felmerül bennem, hogy nem várhatom hogy így gondolkodjon, mert ott a két gyerek, akinek jót akar(hozzáteszem, ismerem a gyerekeket, és nagyon jó a viszonyunk, szeretnek ők is velem lenni, szeretik amikor 4en együtt vagyunk) és most, az a kapcsolat, amiben van, az anyagilag biztonságot nyújt, bár a többi része ami kell a kapcsolathoz, az úgy szar ahogy van, de anyagilag biztonságban van. Csak egyre szarabb elviselni azt, hogy ő odamegy haza, és ott van azzal. Attól félek hogy nem tudom ezt így tovább csinálni, képtelenség. De félek, hogy ha esetleg később úgy alakulna, hogy együtt lehetnénk, félek, hogy amiatt hogy most feladom, elveszítem, és később sem lehetünk együtt. Te mit gondolsz ezekről?


2010. nov. 15. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem az a nő nem érdemel meg téged, mondd el neki, hogy ez nem kívánságműsor találsz amit találsz, fizet amennyit fizet, és ha szeret így is jó lesz neki, ha nem akkor neki a pénz fontosabb,ami már rég rossz. Hagyd el, tudom hogy nehéz, de ez így nem állapot.
2010. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a nő, mint anya, sajnos nem azt tartja szem előtt, hogy neki mi lenne a jó, hanem azt, hogy a gyerekeinek mi a jó. Szeretne nekik biztos megélhetést, megteremteni a feltételeket a jövőjükhöz. És ezellen sajnos nem tudsz mit tenni. És igazából ez "így van rendjén"- hogy azt tartja szem előtt, hogy a gyerekeinek mi a jó. Valószínűnek tartom, hogy ez nála az egyetlen kizáró ok veled szemben. Szóval ha szeretnél vele közös jövőt, akkor szerintem továbbra is keress minél jobb állást.
2010. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most írtatok 2 különböző dolgot. Én is e kettő között örlődöm, hogy most melyik irányba induljak. Második hozzászóló gondolatai egyre inkább felmerülnek bennem is, hogy talán, ha megpróbálom nagyon oda tenni magam, akkor talán együtt lehetnénk. Csak félek, hogy még sok ideig elhúzódik ez, hogy nincs megfelelő állás, és félek hogy amíg nem találok addig elveszítem. :(
2010. nov. 15. 20:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet. A saját anyukámnál is ezt látom.. szó szerint Bármit megtenne értünk. Téged még csak 1 éve ismer.. ennyi idő után nem olyan egyszerű a családodat rábízni valakire. Próbálkozz minél jobb állást találni és annyit együtt lenni vele amennyit csak lehet... Szurkolok =)
2010. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is azt mondom, hogy érthető. a gyerekei érdekeit tartja szem előtt. te nem tudsz sajnos mit csinálni, az a baj, hogy ez ilyen helyzet. reménykedj, hogy jobbra fordul minden, én drukkolok!
2010. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Érdekes hogy itt most 2:1 arányban van az utolsó tanács.

Pedig ismerősök, akiknek meséltem, ők mind azt mondták hogy hagyjam ott, mert csak a pénz érdekli, nem én. Viszont én is úgy gondolom hogy tényleg csak az van, hogy nem akar rosszul dönteni, és a legfontosabbak neki a gyerekek, és így nem akar kockáztatni. Csak most már tényleg attól félek, hogy amíg én nem találok megfelelő állást, addig megismerkedik valaki mással, aki úgy áll anyagilag. Bár szeretni biztos nem fogja úgy, ahogy én szeretem. :(

2010. nov. 15. 21:11
 7/7 A kérdező kommentje:
3:1
2010. nov. 15. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!