Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hé! Te ott! Igen, te! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé! Te ott! Igen, te! Mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

Lány:

-Nyugodtan nézz komplett idiótának,tőled már megszoktam...

Fiú:

-Oké. =D Nem,nem nézlek annak.

Lány:

-De,igazad van.Tényleg az vagyok.Mindig is az voltam.Csak nem vettem észre...=)

Fiú:

-És ezzel nincs semmi gond. =)

Lány:

-Dehogynem.Bár,mondjuk,ha nem lennék ilyen hülye...Hm.Nem is hülye.Sokkal inkább elvetemült.Szóval,ha nem lennék ilyen elvetemült akkor sok minden nem történt volna meg az életemben.Se a jó,se a rossz dolgok.Hogy te hová tartozol azt majdhogynem lehetetlen eldönteni.Gyönyörű és feledhetetlen pillanatokat éltem át veled,mégis pokolian fájt mikor elhagytál.Ám mindent összevetve mégis azt hiszem,te voltál az eddigi legjobb dolog az életemben...


2011. márc. 11. 23:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a lányok nem komplettek.
2011. márc. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

és akkor?:))

Legalább tudunk jókat nevetni :)) Egészségesen :D

2011. márc. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

mi az h a lányok nem komplettek?


Talán csak ez a lány! Ne általánosíts :D

2011. márc. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Miért,ezzel a lánnyal mi a baj?
2011. márc. 12. 00:19
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nem komplett

mindent túldramatizál :S

2011. márc. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit depis a bige.
2011. márc. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Jajj,nehogy azt higgyétek,hogy ezt így leírtam neki xD Csak olyan jó így összerakva =D
2011. márc. 12. 00:38
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Utálom az ilyen mindenen problémázós csajokat... Pedig én is lány vagyok (és azt hiszem, az itteni kommentelők némelyike miatt nem árt hozzátenni: nem vagyok leszbikus)
2011. márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
:D szerintem viszont egyáltalán nem gáz. ha mondjuk kapcsolatban lennél, akkor simán írogathatnál szentimentális dolgokat, de mondjuk szakítás után... csak sav a friss sebre... :/
2011. márc. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

ez mind erzelmes meg minden,és szomoru...

csak az van,h a pasiknak ilyent (tudom h nem irtad le:D) nem szabad irni,mert nagyon valoszinu,h kiabrandulna belőled,vagy hasonlo.... a pasik többsege nem szereti a nyalas szövegeket. :/

2011. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!