Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem? Felnőtt lélek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Felnőtt lélek gyerek testben? (lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, voltak már kapcsolataim, de még csak meg se fordult a fejembe, hogy két hétnél, vagy talán egy hónapnál komolyabb lehetne. a korosztályommal, jó kapcsolatot tudok kialakítani, de így a pasizás terén már nem. szánalmas kis gyerekek, nem lehet velük semmit sem csinálni, csak szex(amit nem csinálok, csak egy folytába arról kell beszélni, mert az a menő...) olyan mintha óvodába járnék. ha felnőttek között vagyok jól érzem magam, jobban is el tudok velük beszélgetni, megértetni magam. ha az egyik barátomnak mondok valamit, van hogy meg sem értik... ha felnőttekkel vagyok jól érzem magam. miért van ez?
2011. márc. 11. 22:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
előzővel egyetértek.szerintem max úgy gondoljátok hogy érettek vagytok,mert azért a 16 év körüli fiúk többsége tényleg éretlen,viszont például az osztályomban egy kettő lány kivételével mindenki érettebb a fiúknál,és még politikáról,gyerekvállalásról és komolyabb témákról is lehet beszélni velük.ez nem jelenti azt hogy felnőttként gondolkodunk,hiszen még a szüleink tartanak el minket,szóval nem vagyunk önállóak és ők védelmet jelentenek.majd pár év múlva lehet hogy nevetsz rajta hogy most felnőttnek gondoltad magad.
2011. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A kettővel ezelőtti egy korrekt válasz volt.

De hogy a lányok 15 évesen érettek? Ide megint csak azt tudom írni, hogy HAHHAHAHAHHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHHAHAH.

2011. márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Örülök h valaki beírta előttem pont azt amit írni akartam:)
2011. márc. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%

Ohhh tökre eltaláltátok azt amit én is szerettem volna mondani.

Ált 8 végén már nagyfiúnak éreztem magam, rá kellett jönnöm gimiben szart sem ér ez. Érettséginél ismét felnőttnek éreztem magam. Ma egyetemre járok és mellette dolgozom, albiban lakom és még mindig nem vagyok igazán felnőtt az élethez...... Nem hogy 16-17 évesen felnőtt ugyan már....

2011. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én egyáltalán nem értek egyet a 08:34-essel
2011. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
29%
Az már a te bajod
2011. márc. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Mentifantezsvér ***** válasza:
100%
Már elnézést de milyen felszínes gondolkodás már hogy a fiataloknak csak a sorozatokon,ruhákon,osztálytársakon jár az eszük...ha tetszik ha nem vannak köztük éretebbek , persze nyilvánvalóan sokan elég éretlenek és ez a leírás tényleg rájuk vall de ez akkoris egy nagyon ostoba álltalánosítás..
2011. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!