Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem? Felnőtt lélek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Felnőtt lélek gyerek testben? (lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, voltak már kapcsolataim, de még csak meg se fordult a fejembe, hogy két hétnél, vagy talán egy hónapnál komolyabb lehetne. a korosztályommal, jó kapcsolatot tudok kialakítani, de így a pasizás terén már nem. szánalmas kis gyerekek, nem lehet velük semmit sem csinálni, csak szex(amit nem csinálok, csak egy folytába arról kell beszélni, mert az a menő...) olyan mintha óvodába járnék. ha felnőttek között vagyok jól érzem magam, jobban is el tudok velük beszélgetni, megértetni magam. ha az egyik barátomnak mondok valamit, van hogy meg sem értik... ha felnőttekkel vagyok jól érzem magam. miért van ez?
2011. márc. 11. 22:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mindenki tudja hogy a lányok korábban érnek mint a fiúk. de ez nem jelenti azt hogy felnőtt szinten vagy csak azt hogy a fiúk agyát most öntötte el a sok hormon mitől megváltozik a gondolkodásuk és a viselkedésük is.
2011. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de gondolom csaj vagy, ha meg akarsz egy huszonéves pasival ismerkedni, akkor írj. :D
2011. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia! mintha valaki rólam irta volna ezt a szöveget,pontosan ugyanebben a helyzetben vagyok.Igaz,én csak 15 éves vagyok. Sokkal jobban elvagyok a 20-onévesekkel... ez valószínőleg azért van,mert éretteb vagy a kortársaidhoz képest. ennek természetesen lehetnek előnyei,és hátrányai. de én az érett gondlokodásom miatt csak pozitív visszajelzéseket kapok az idősebbektől,a korosztályombeliekkel pedig köszönőviszonyban vagyok,és általános dolgokról beszélünk.és valóban,gyakran előfordul,hogy nem értik amit mondok...
2011. márc. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok

hát ez a válasz elég érdekesen sikerült,remélem elnézed nekem,már kicsit fáradt vagyok :D

2011. márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
el, és köszi, így legalább tudom, hogy nem vagyok egyedül
2011. márc. 11. 23:07
 6/17 anonim ***** válasza:

Egy részről igazad van nem kell a többiek után menni. A másik, hogy nagyon sajnállak ezért a felfogásodért.

Azért meg kell találni, hogy hol van a kettő között a határ, hogy még légy gyerek és hogy azért tartsd érettnek magad.

Azt jegyezd meg, hogy az érettség nem okosságot vagy értelmességet jelenti. Egy értelmes ember pont arról lehet megismerni, hogy mindenkivel szót tud érteni és beszélgetni.

Én azért sajnállak, mert már kezdesz felnőttként viselkedni, legalábbis a szövegedből ez derült ki. A fiatalkor pont arra való, hogy mindenki élvezze ki hogy gyerek és nem felnőtt. Ha egyszer felnősz többet soha nem lehetsz felszabadult gyerek. Persze nem azt mondom mindent kell kipróbálni, de nem lehet azért a másikra mondani, hogy éretlen, mert csak a szexre tud gondolni.

2011. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok ezzel.

15/l

2011. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Most, hosszú hétvégén összegyűlt itt egy vagonnyi felsőbbrendű...
2011. márc. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Mentifantezsvér ***** válasza:
Hát néha engem is kiakaszt ez a viselkedés... de hidd el lehet a te korosztályodba is találni olyat aki éretebb agyilag..:D csak ritka :P
2011. márc. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%

Nem tartom véletlennek hogy minden 15 éves lány ezt írta a kommentjébe hogy ő is pont ugyanígy van ezzel.

Szeretnétek magatokat felnőttnek, érettnek gondolni, idősebb pasik felé húztok akik elhitetik veletek hogy ez így is van. Az idősebb pasiknak már van tapasztalata hogy lehet veletek ezt megtenni.

A kör bezárult, ti boldogok vagytok "felnőttként", az ilyen csávók meg bár a saját korosztályukhoz bénák kapnak egy fiatal kiscsajt akit szédíthetnek és igaz nem beszélnek állandóan a szexről azért mégis csak összejön a végére :D


Apropó aki 15-16 évesen felnőtt, vagyis nektek miről vannak gondolataitok? Suliról, osztálytársakról, öltözködésről, sminkről, sorozatokról? Vagy karrierről, politikáról, gyerekvállalásról, anyagi jólétről, "világ történéseiről", boldogságról ?

Ha előbbiből van több szerintem térjünk vissza erre a témára egy 5-10 év múlva 19/F

2011. márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!