Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Nálatok most akkor hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Tegyük fel az interneten megismerkedtek egy szép leányzóval.

Ha csak egy menetre kéne akkor rögtön az első beszélgetésnél megkérdeznétek,és próbálnátok rávenni,hogy találkozzon veletek?


De viszont ha ti komolyabbat szeretnétek,akkor vártok egy két hónapot míg jobban megismeritek egymást és akkor kérdeznétek meg,hogy nem-e találkozna veletek??


2011. márc. 11. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
én nem ismerkedek interneten mert megbízhatatlan lehet! szerintem mindenkinek a minél előbbi találkozás a legjobb. az hogy szexeltek vagy nem azt majd eldöntitek akkor
2011. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki minél előbb akar találkozni, elvégre ki tudja milyen a másik életbe.
2011. márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a való életben találkoznátok először, akkor nyilván nem lenne gond, hogy találkozni kell. Azzal semmi baj, ha találkozni akar. Persze, nem elsőre, de ha nekem két hónapot kéne várnom, akkor inkább mennék tovább.
2011. márc. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!