Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek vele aludjak? L19

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vele aludjak? L19

Figyelt kérdés
Jártam egy fiuval 2 évet novemberben szakitottunk, januárban elkedztünk ujra beszélgetni. elég jóban vagyunk bár inkább hasonlit a kettönk közti viszony járásra mint sima barátságra. biztos vagyok benne h ő még szerelmes belém, az én helyzetem bonyolult. vacilálok közte és egy másik fiu között. a lényeg az lenne, hogy nagoyn sokszor modnja h aludjunk már együtt mert neki az nagyon hiányzik, visztont kijelentette h neki most nem kell komoly kapcsolat (bár ennek ellenére ő az aki minden nap felhiv, és féltékenykedik) szerintetek vele aludjak? és ha igen és netán probálkozna engedjek neki?
2011. márc. 11. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:

2 lehetőséged van:

1.) Szakítottál vele hát akkor megpróbál veled lefeküdni és dob.

2.)Szeretné ujra kezdeni az egészet mert még mindig szerelmes beléd.

Hogy melyik a 2 közül te érzed...

2011. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne tedd

Vagy átvered, vagy szép utótrófea leszel

2011. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

szerintem csak addig fog hívni míg újra le nem fekszel vele,

gondolom megvolt az oka, hogy vége lett a kapcsolatnak,én azt mondom keress valaki mást, általában az ilyen kapcsolatok már nem szoktak működni

2011. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
menjél kolostorba
2011. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem ha korábban voltatok együtt és ismered hogy milyen akkor aludj vele ha te is kívánod
2011. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nagy az esély rá, h nem akarsz tőle semmit, akkor ne tedd.

ha mégis, akkor több eshetőség van. Bosszút akar, járni akar, csak szex kell neki.

Ezeken belül meg neked kell ismerned őt.

2011. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Leakar veled feküdni és te is vele,mert ha nem akarnál vele lefeküdni nem gondolkodnál ezen.hogy "együtt aludjatok-e".Aludj vele,történjen meg aminek meg kell történie :-)

Ha nem lesz belőle már kapcsolat akkor volt egy jó éjszakátok és ennyi,én ezt tenném persze ésszel,védekezve :-)

2011. márc. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!