Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most rosszat jelent vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Ez most rosszat jelent vagy mi?

Figyelt kérdés

Szijasztok..

Hát jelenleg az van h oda vagyok egy srácért..Tegnap randiztunk..Nagyon klassz volt..Csók:-)..

És ő mondta h jól érezte magát velem!!! Meg várja a legközelebbet is..:-)

És már ezelőtt egy héttel mesélte h megy a volt b.nője tesójához szórakozni..:( Đe,ő azt mondta velem akar lenni nem kell neki a csaj:O..

És ma mikor elköszöntünk akkor írta h szeretlek..

(Különben már 2hónapja beszélünk,telón msn.-en fécen, sms..) Persze tudom h nem lehet ilyen hamar szerelmes..

Csak ez most mit jelent???:O:O

Mert tegnap télleg nagyon jó volt,ő is mondta! Meg hú...:-)


2011. márc. 11. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne ilyen hamar szerelmes?:D
2011. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy rosszat jelent. :)) Csak tudod, résen kell lenni. Az ex barátnők köcsögök. :'D

Szóval én nem hiszek abba hogy egy hét alatt (vagy rövid idő alatt) szerelembe lehetne esni :D

2011. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
örülj neki,élj a mának élvezd a vele töltött időt ne gondolkozz,hagyd hogy szeressenek,és szeress te is,mert hamar vége lesz,és akkor már bánhatod..
2011. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak meg akart Mosby-zni.. :D
2011. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze én sem hiszem..:-)

Csak nagyot néztem mikor írta...

És lehet azért írta mert az ex b.nőcskéval megy bulizni,és nyugodjak meg...:O

Đe mondjuk ha valami történt elmonda..És ha volt is valami akkor nem köszöni meg a csaj...

2011. márc. 12. 07:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. :))

Hát figyelj, meg lehet, hogy történt valami, de szerintem bíznod kell benne akármi is történik. És nem hiszem egyébként én azt el, hogy azért mondta csak hogy szeret, hogy leállítson téged azzal, hogy gyanakodj. Lehet, hogy nyugtatni akart téged, de valami biztos igaz belőle. :)

Majd kialakul.

2011. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én bízok benne teljesen!!!

Mert most nem azt akarom mondani ezzel hogy ő a legjobb pasi a világon..

Đe nekem ő a legjobb akit megismertem..

Csak hát a volt b.nő meg aztán...Eléggé kibírhatatlanul viselkedik...

2011. márc. 12. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!